Video

Justin společně se Sel v Disneylandu - 30. 6. '12 - video

1. července 2012 v 8:51 | ZuzQa
Objevilo se také i jedno krátké a nekvalitní video ze včerejška, když byl Justin společně se Sel v Disneylandu. Tohle video je ve špatné kvalitě, protože prochází nějakou tmavší uličkou. Ale Selenu a Justina jde krásně vidět ve videu ;)

Reklama pro album Believe

1. července 2012 v 8:17 | ZuzQa
Konečně se na YouTube dostala Justinova reklama, která je vytvořená pro album Believe. Musím říct, že se mi reklama moc líbí, není totiž nějak přehnáná různými věcmi, ale je to tak hezky jednodušše vymyšlené :) Určitě se na reklamu podívejte, protože u nás v Česku ji nejspíše v televizi neuvidíte.

Justin zpívá část písně ''Climax'' od Ushera

30. června 2012 v 9:11 | IvankaJB
Justin dělal v pondělí rozhovor s rádiem KIIS FM 102,7 FM, kde zazpíval kousek z písně ''Climax'' od Ushera. :)

Interview v rádiu Disney v pořadu ''Take Over'' s Ernie D

30. června 2012 v 8:12 | IvankaJB
Objevilo se jedno další video, ještě z rádia Disney, kde Justin navštívil pořad ''Take Over'', který uvádí Ernie D. Nejprve můžete vidět Justinův příchod nebo spíše příjezd, přijel totiž na segway. :) Poté je tam už samotný rozhovor. :) To mě vážně pobavilo, jak Justin pískal na tu píšťalku, kterou má jako přívěšek. Ke konci už odpovídá na otázky fanoušků.

Excluzivní interview s Idolator

30. června 2012 v 8:06 | IvankaJB
Dobré ráno, jak se Vám dnes ráno vstávalo s pocitem, že můžete celé dva měsíce spát, tak dlouho, jak se Vám jen bude chtít? :)
Určitě si vzpomínáte, že už jsme Vám sem dávali interview s Idolator, ale právě teď se objevil i exkluzivní rozhovor, kde Justin uvadí všechno, co má rád. :) Justin uvedl např., že rád dodržuje linii, rád sleduje romantické filmy, poslouchá hudbnu podle nálady. Rád dává dárky (např. květiny), ale naopak i dárky rád dostává (jako např. auto, které dostal k narozeninám). A rád vidí, když holky nosí šortky. :) Škoda, že to není delší.

Ze zákulisí ''Tonight Show with Jay Leno'' - 27. 6. '12 - video

29. června 2012 v 11:01 | IvankaJB
Včera jsem Vám sem přidávala 3 fotky ze zákulisí Tonight Show a nyní tu mám i jedno video. Justin se ve videu objeví až ve 2:15. Nejprve je tam krátký záběr ze samotného vysotupení ze show a hned poté následuje krátký rozhovor ze zákulisí. Je tam vážně milej. :)

Interview v Bethenny

29. června 2012 v 10:56 | IvankaJB
Dobré odpoledne, pro dnešek moc novinek nepřibylo, což mi docela vyhovuje, když se právě dnes rozdávalo vysvědčení. Jak Vám dopadlo, pochlubte se? :)
Jinak se objevily další videa z Bethenny. Tak trochu se v tom začínám pomalu ztrácet. Vypadá to, že tohle by měl být již konečně komletní rozhovor. V prvním videu je jen setkání s Bethenny, v dalším videu se Justin setkal se třemi fanynkami, se kterými si samozřejmě také popovídal. A na posledním videu je opět další část rozhovoru. Doufám, že se najde někdo, kdo všechny tyto části dá do jedné, abychom se v tom alespoň lépe vyznali.

Video z Justinového Viddy.com #16

28. června 2012 v 20:28 | ZuzQa
Justin přidal po delší době opět video na svůj účet na Viddy.com. Justin video pojmenoval: "Jimmy" a to proto, že tam je s Jimmy Fallon.

Ukázky z Bethenny #2

28. června 2012 v 20:08 | IvankaJB
Objevily se další 3 ukázky z show Bethenny. Vypadá to opravdu dobře, už se těším na celý rozhovor. :)

Vystoupení v ''Tonight Show with Jay Leno'' - 27. 6. '12 - video

28. června 2012 v 13:14 | IvankaJB
A tady je asi to nejlepší z celé show a to vystoupení s písní ''Boyfriend''. Bohužel se zatím objevilo jen video v LQ kvalitě. :( Až se objeví v HQ kvalitě, určitě Vám to sem dáme znovu, prozatím alespoň tohle. Justin se vážně každým vystoupením s touto písní zlepšuje. Je to opravdu perfektní. Nebýt te kvality..

Setkání fanoušků v ''Tonight Show with Jay Leno'' - 27. 6. '12 - video

28. června 2012 v 13:05 | IvankaJB
Zde je také jedno krátké video ze setkání fanoušků.

Justin zazpíval fanouškům venku před studiem ''Tonight Show with Jay Leno'' - 27. 6. '12 - videa

28. června 2012 v 12:58 | IvankaJB
A zde už jsou slíbená videa, prozatím jen 2, ale za to v dobré kvalitě. :) Justin přijel dodávkou, v které stál s Danem, který ho doprovázel. Nejprve si popovídal s fanoušky a poté začal zpívat. Justin samozřejmě zpíval ''Boyfriend'' a fanoušci zpívali s ním. ♥ Je to vážně krásný. Doporučuji Vám, aby jste si spíše pustili to první video je v lepší kvalitě a také můžete vidět více detailů. ;)

Příjezd na premiéru "Katy Perry: Part Of Me"

27. června 2012 v 20:44 | ZuzQa
Objevilo se jedno video z příjezdu na premiéru filmu "Katy Perry: Part Of Me". Ve videu můžete vidět, jak vystupuje Justin společně se Sel, Katy Perry a dalšími z auta. je skvělý je vidět, jak všichni vylézají :D

Justin společně s ostatními přicházejí do hotelu Chateau Marmont - 26. 6. '12

27. června 2012 v 20:22 | IvankaJB
Objevilo se také jedno kvalitní video od X17 Online, které natočili, když spousta celebrit včetně Justina přicházeli po boku Katy Perry do hotelu Chateau Marmont. Převážně ve videu mluví na Katy, je to vážně hrozné, tolik novinářů a ty nepříjemné blesky. :(( Ve videu můžete vidět opravdu spoustu známých tváří, které byli Katy na premiéře také podpořit.

Justin pro rádio KTU 103.5 FM

27. června 2012 v 20:15 | IvankaJB
Justin odpovídal na pár otázek, které mu položili v rádiu KTU 103.5 FM. Justin např. odhaluje to, jaké tlaky jsou na něho pokládany, a jak to jako umělec zvládá. Co se mu líbí na stylu Michaela Jacksona nebo jaké věci rád dělá, když se zároveň věnuje muzice. Škoda, že je to tak krátké.

Justin opouští hotel Chateau Marmont - 26. 6. '12 - video

27. června 2012 v 17:18 | IvankaJB
TMZ.com také natočilo video, jak Justin rychle odchází z hotelu se svým bodyguardem a vchází rovnou do auta, kde mířil na premiéru filmu Katy. Justin je jen na začátku videa a je to opravdu rychlé. Vypadá to, že pro ně bylo vysláno speciální auto, která je na premiéru odvezlo, protože do ní postupně chodí i více lidí. Tak proto jste na jedné z fotek, když Justin odcházel, viděli i samotnou Katy, která šla před Jusem.

Barack Obama zpívá ''Boyfriend''

27. června 2012 v 16:54 | IvankaJB
Určitě víte o tom, že už někdo vytvořil takové video, kde prezident USA, Barack Obama, ''zpívá'' ''Call Me Maybe'' a nyní je tu sestříhané video, kde zpívá ''Boyfriend''. Nemůžu z toho, je to úžasně udělané. By mě zajímalo, koho to může napadnout. Rozhodně doporučuji ke shlédnutí. :)

Justin v ABC Nightline

27. června 2012 v 16:23 | IvankaJB
Nightline dělalo nedávno rozhovor s Justinem. Včera jsem Vám přidávala ukázku a zde je již celý rozhovor. Na začátku z toho udělali opravdu úžasnou reportáž a poté už dělají s Justinem interview. Justin mluví kromě alba, o fanoušcích, o slávě (srovnání s The Beatles), o ''Boyfriend'' a další. Samozřejmě nesmí chybět i část, kde Justin zazpíval akustickou verzi ''Boyfriend''. :) Nádherný!

Justin udělal salto

27. června 2012 v 16:18 | IvankaJB
Když dělal Justin rozhovor s JoJo Wright, předvedl jim tam úžasné salto a dopadl hezky do měkkého. :)

Z rozhovoru pro KiisFM - 26. 6. '12 - videa

27. června 2012 v 14:12 | ZuzQa
Také se objevila dvě videa z rozhovoru pro KiisFM, který Justin poskytl včera. Justin ve videí mluví především o albu Believe, ale i o dalších věcích :)
(druhé video v celém článku)
 
 

Reklama

..................................................................................................................................
archiv | © justin-bieberfever.blog.cz | search | © 30. 5. 2010