My

Asi jste to nečekali, ale s blogem KONČÍME!

1. července 2012 v 20:47 | IvankaJB
IvankaJB: Nechci se zde nějak rozepisovat, na tohle jsem stejně nikdy moc nebyla, ale i tak si zasloužíte vysvětlení. Blog už mě bohužel nenaplňuje tak, jako na začátku. Dřív mě to strašně bavilo a ani ve snu by mě nenapadlo, že by mi blog vydržel 2 roky. Ale teď, tyto 2 poslední měsíce jsem začala uvažovat o tom, proč vlastně blog mám.. Tyto měsíce bylo tolik novinek a dělal jsem to jen z povinosti, abychom to potom nemuseli dohánět. Sama jsem si říkala pro a proti a vyplynulo z toho tohle. Podlě mě je nyní blog zbytečně strávený čas a zvlášť, když je tak krásně. Chi si prostě užívat, je mi 15 let a nechci svůj veškerý volný čas trávit jen u počítače a to právě i teď, když jsou prázdniny. Také bych chtěla říct, že Justina mám stejně moc ráda, zamilovala jsem si ho již od jeho prvních začátků a stále to trvá, jen už mě nebaví všechno zveřejňovat na blog. Všechny ty fotky, videa, novinky.. Nyní jsou i nějaké další (nové) blogy o Justinovi, u kterých si můžu být jistá, že to určitě dotáhnou stejně tak daleko, jako právě my. Na závěr bych chtěla říct, že jsem to zde měla opravdu ráda a také všechny lidi, které jsem poznala a to především všechny mé affs. ♥ Byli jste opravdu skvělí. Všem děkuju, že sem tak pravidelně chodili a i těm co pravidelně komentovali.. Upozorňuji, že se nevrátím. :( Vím, že jsme se snažili, aby náš blog byl nejlepší a to se nám také povedlo, ale všechno jednou musí skončit a příjdou další.. Tak se tu mějte hezky. :*
ZuzQa: I pro mě to je naposled, co vám sem něco píšu. Tento blog znám asi nejdéle, protože když ho IvankaJB založila, tak mi o něm řekla a od té doby sem chodím a čtu si novinky. Když nás ale společně s IvankouJB napadlo, že bych jí mohla také pomáhat s blogem, tak jsem ihned řekla že ano. Strašně moc mě to bavilo. Ještě i před pár dny mě to moc bavilo, ale když prostě víte, že nemáte tolik času a je tolik novinek, tak je to celkem blbý. Jsou prázdniny, takže my s IvankouJB si je chceme užít a nesedět doma u počítače a přidávat novinky. Samozřejmě, že Justina nikdy mít ráda nepřestanu, budu ho mít ráda i nadále, jen postě nebudeme přidávat o něm novinky. Samozřejmě že i vás mám moc ráda a děkuji, že jste komentovali články a chodili jste sem. Takže já se s vámi loučím. Ahoj ♥

Happy Birthday My Blog! - 2. year

30. května 2012 v 14:46 | IvankaJB
Ano, je to tady... Už je to přesně 2 roky od doby, když jsem začala s tímto blogem. Nemůžu uvěřit tomu, že to tak rychle uběhlo. Příjde mi to jako nedávno, co jsem psala přesně tento samý článek před rokem. Vůbec by mě nenapadlo, že bych to mohla dotáhnout tak daleko...:) Když si vezmu, jak jsem začínala. Kolik blogů o Justinovi bylo před 2 lety a kolik jich je nýní. Je to opravdu neuvěřitelné, kolik blogů už zůstala a jedním z funkčních je právě tento, jsem za to vážně ráda. :)
Už to jsou přesně 2 roky, kdy vás společně se Zuzkou informujeme o nejnovějších zprávách ohledně Justina. Přidáváme všechny fotky, videa, novinky a další, co se týká našeho nejúžasnějšího Justina. ♥ Někdy je to opravdu vytěžující, ale stále nás to baví. Už si ani svůj život bez blogu nedokážu představit. Blogování neberu jako moji povinnost, ale jako koníčka. :)
Díky blogu jsem také poznala úžasné lidi. Řekla bych, že je ani nemusím vyjmenovávat. Každopádně mezi ně patří všechny mé affs a lidi, kteří pravidelně komentují články tohoto blogu. Jsem za to opravdu ráda. Taky musím poděkovat Zuzce, která mi s blogem pomáhá. Někdy se to vážně nedá zvládat a jsem jí za to moc vděčná. Asi se budu opět opakovat, ale jseš opravdu úžasná a jsem ráda, že tě mám.
Říkala jsem si, že to nebudu nijak protahovat, ale jak vidíte, moc se mi to nedaří. Každopádně velký dík patří právě vám, fanouškům tohoto blogu. Jsem ráda, že se vám zde líbí a pravidelně sem chodíte. To díky vám mám tu energii, abych s blogem neskončila. A také musím ještě poděkovat Justinovi (který o tom nemá ani tušeni), bez kterého by tento blog ani nebyl. Nebýt jeho velkého úspěchu, rozhodně by zde nebyli každý den nějaké novinky. Doufám, že se Justinovi bude dařit nadále tak dobře, jako do teď, a že mu to se Sel vydeří co nejdelé, protože díky ní je šťastný.
A taky věřím tomu, že se zde nadále budeme vídat a tento článek uvidíme i v příštím roce. Zatím vážně nemám v plánu s blogem skončit. Také si přeji, aby jste sem nadále chodili a psali co nejvíce komentáře, protože si je moc ráda čtu. Možná, že na ně většinou neodpovídám, ale rozhodně mě zajímají. :) Byla bych moc ráda, aby jste psali komentáře co nejvíce, protože na to, kolik sem chodí lidí, tak komentářů zde moc není. Takže ještě jednou, chci vám VŠEM MOC PODĚKOVAT za vaši podporu, mám vás ráda.

Menší statistika tohoto blogu
Počet článků v roce 2010: 799
Počet článků v roce 2011: 2 851
Počet článků v roce 2012: 1 178
Průměrná návštěvnost za den: 271
Průměrná návštěvnost za týden: 2 005
Průměrná návštěvnost za měsíc: 31 754
Celkový počet návštěvníků: 119 891

Vyhlášení Affs

8. dubna 2012 v 17:53 | IvankaJB
Dnes je to přesně týden od doby, kdy jsem zahájila kontrolu affs. Mile jste mě překvapili, protože se zapsalo 24 lidí ze 28 mých affs.
Affs jsem si rozdělila jednoduše. Ty co se nezapsali jsem smazala a zbytek jsem rozdělila do Elite a Top affs. Skupina Elite zůstala téměř stejná, až na jednu menší vyjímku.
Pokud k tomu máte nějaké připomínky pište prosím do komentářů k tomuto článku. V celém článku je nový seznam affs a ZDE již oficiálně přepsaný.

Kontrola Affs!

1. dubna 2012 v 11:22 | IvankaJB
Mám tu pro mé Affs opět další kontrolu. Omlouvám se, že je to tu zase, ale už se to vážně nedá stíhat. Mám skoro 30 affs a z toho mi příjde, že náš blog nenavštěvuje ani polovina. Nedávno jsem se také dívala, zda mě moje affs mají vůbec zapsané v nějakém seznamu a některé mě tam dokonce ani nemají. Takže už ani nevím, s kým vlastně jsem spřátelná a s kým ne. Opět jsem zvolila neohlášenou kontrolu, abych zjistila kdo ke mě opravdu chodí. P.S.: Pokud by se chtěl někdo stát novou affs, napište ZDE - ale upozorňuji, že už beru nové spřátelené blogy jen vyjimečně.
Pokud jste moje současné affs a chcete být i nadále, tak se zde prosím zapište. :) Kontrola skončí asi tak za týden - takže v neděli 8. dubna 2012.

1. Jméno
2. Adresa blogu
3. Zaměření blogu
4. Chcete být ve skupině Elite/Top a proč?
*5. Pokud se Vám chce, můžete napsat svůj vlastní názor na tento blog. Co se vám tu líbí/nelíbí, co by jste tu změnili, jak dlouho už sem chodíte a podobně.

100 000 návštěvníků!

25. března 2012 v 13:53 | IvankaJB
Wow, právě jsem si všimla, že TopList tohoto blogu dosáhl celkem přes 100 000 návštěvníků! Je to vážně úžasné, nemám slov. Je to od Vás vážně moc milý, že sem chodíte. Jsem za to moc ráda a strašně těžko se mi představuje 100 000 lidí, když bydlím v městě, kde je o jednu 0 méně. Chtěla bych Vám všem moc poděkovat. Moc mě to těší a ještě větší radost mám, když vaši návštěvu doplníte nějakým hezkým komentářem. Někdy na blog sice nemám moc čas, ale vždy se snažím si alespoň nějaký najít a dát sem všechny novinky. Tento blog je tu pro vás a dokud sem budete chodit a psát komentáře alespoň v takové míře jako do teď, určitě ho nebudeme mít v plánu rušit.

Děkujeme všem za hlasy v soutěži o Nejlepší blog!

14. března 2012 v 16:48 | IvankaJB
Chtěli bychom Vám všem moc poděkovat za vaše hlasy, které jste nám věnovali v soutěži o Nejlepší blog o Justinovi. :) Celkem jsme získali 26 hlasů a bylo to vlastně vůbec nejvíce hlasů ze všech kategorií, které tam byli.
Jsme Vám za to obě dvě moc vděčné. Je nám velkou ctí, že se Vám zde tak tolik líbí a podpořili jste nás v soutěži. Jste opravdu úžasní! Máme Vás moc rádi a moc si toho vážíme. ;)
Pokud se chcete podívat na celkové vyhlášení klikněte ZDE.

Tento blog je nominován na Nejlepší blog o Justinovi!

4. března 2012 v 17:49 | IvankaJB
Dozvěděla jsem se, že náš blog je nominován na Nejlepší blog o Justinovi. Opravdu mě tato nominace moc potěšila. :) V této kategorii jsou 4 další blogy o Justinovi. Byla bych moc ráda, kdyby jste tento blog podpořili - pokud tento blog máte rádi a rádi ho navštěvujete. ;)
Stačí, když do tohoto článku napíšete: 5. Blog o Justinovi Bieberovi - http://justin-bieberfever.blog.cz/
Všem co budou pro tento blog hlasovat předem moc děkuji. :)

Od zítra se opět začínám plně věnovat blogu

19. února 2012 v 17:58 | IvankaJB
Ahoj všichni, mám pro Vás skvělou zprávu. :) Již od zítra se můžete těšit na můj navrát na blog. Ani nevíte, jak mi blog a vy všichni moc chyběli. Překvapivě mi už v pátek přivezli spravený počítač, bylo to opravdu rychlý, ani jsem nadoufala v to, že to za 2 dny spraví. Každopádně jsem ráda, včera mi počítač zapojili, ale nebyla jsem na něm, protože jsem ještě ležela. Byla jsem totiž nemocná (nachlazená) a v pátek sem zůstala i doma, abych to přes víkend vyležela. Teď už je mi dobře, takže Vám můžu slíbit, že zítra se vracím na plný úvazek. :))
Dnes jsem si pročetla všechny články a komentáře, které na blogu přibyli za dobu mé nepřítomnosti. Všechny komentáře mě moc potěšili, jsem ráda, že jste teď poslední dobou v komentování tak aktivní, prosím pokračujte v tom. :) Vždy jsme poctěni, když nás tímto oceníte a víme, že to je dobrý článek. Také jsem četla, že by jste tu chtěli fakta, tak jsem o tom trochu přemýšlela a něco s tým uděláme. V nejbližší době se snad na nějaké můžete těšit. Ale nejspíše začnu od úplně tých nejstarších, aby zde byli všechny pohromadě. Také bych chtěla ještě jednou moc poděkovat Zuzce, která to zde za ten týden skvěle zvládla, moc děkuju. Teď se budu snažit, aby jsi na mém blogu nemusela trávit tolik času a začala se více věnovat svému blogu, který jsi teď kvůli mě určitě zanedbávala...
P.S.: Chtěla bych se také omluvit všem mým affs, které jsem teď neobíhala, ale vážně jsem nemohla chtít po spoluadmince, aby navštěvovala i vaše blogy. Měla už tak dost práce s přidáváním článků. Tak to prosím pochopte. Během příštího týdne to rozhodně napravím. Doufám, že si nás nikdo nesmazal. Tak se zatím mějte hezky, jdu se ještě učit. Tak zítra odpoledne, pááááá. ♥

Omlouvám se za mojí nepřítomnost na blogu, ale ještě potrvá

15. února 2012 v 16:25 | IvankaJB
Moc se Vám chci omlouvit, že tu od soboty nejsem, ale opět se mi rozbil počítač. :( Rozhodně se nemusíte bát, že bych končila nebo něco podobného. Bohužel šel počítač na opravu až dnes, takže to ještě chvíli potrvá, než ho budu mít opět doma. Chodila bych klidně na blog přes notebook sestry, ale nechci jí počítač každý den brát, takže tak. Také se chci omluvit, že jsem Vám to sem nenapsala dřív. Tak se tu snad za týden objevím. Ten počítač mě vážně už štve, jako by nebyl nedávno na opravě, snad ho brzy opraví...
Také Vám chci poděkovat za všechny komantáře, které teď v poslední době píšete, všechny jsem si je četla, jste skvělý. Moc si toho ceníme. Jinak se nemusíte bát, bude zde ZuzQa, které taky chci moc poděkovat, že teď blog skvěle zvládá i beze mě. Tak se tu zatím mějte hezky, chybí mi jak blog, tak i vy. Tak snad příští týden. :*

Šťastný Nový rok 2012!

31. prosince 2011 v 13:16 | IvankaJB
Právě dnes je 31. prosince 2011, což znamená, že je to dnes již poslední den tohoto roku! :) A proto, bych Vám chtěla opravdu od srdce popřát Šťastný Nový rok 2012 a ať do toho nového roku vstoupíte pravou nohou. Doufám, že tento rok oslavíte v okruhu rodiny nebo přátel a tento rok zakončíte se vší úctou. Pevně věřím, že rok 2012 přinese co nejvíce radosti a spokojenosti. I přesto, že se všude píše, že rok 2012 má být krizový a plný změn, tak doufám, že ho všichni ve zdraví přežijeme. :)
Také Vám musím popřát do nového roku 2012 hodně štěstí, zdraví, lásky, práce či úspěchů ve škole. Každý den si užívejte naplno, jako by byl poslední, protože nikdy nevíte, co se stane.
Myslím, že nejduležitější věci co jsem Vám chtěla popřát jsem řekla. Ještě musím zmínit něco k tomuto blogu. Pevně věřím, že sem budete nadále poctivně chodit a komentovat články. Jsem moc ráda, že tento blog nadále bezpochybně funguje a ještě mě ani Zuzku (která je mimochodem nejlepší spoluadminka) nepřestal bavit, za což jsem vděčná. Doufám, že se Vám tu bude nadále líbit a návštěvnost se bude nadále rozrůstat...
Všem moc děkuju, mám Vás moc ráda. ;)♥ Tak ještě jednou Šťastný Nový rok 2012!

Veselé Vánoce 2011!

23. prosince 2011 v 13:44 | IvankaJB
Chtěla bych Vám jménem celého blogu srdečně popřát šťastné a veselé Vánoce 2011! Tento den se slaví jednou do roka, a proto Vám moc přeji, aby jste si ho pořádně užili, ve zdraví ho přežili a dostali spoustu dárečků.
Také Vám přeji, aby jste tento den strávili hezky v klidu s rodinou a v okruhu s dalšími blízkými přáteli. :)
P.S. Jako minulý rok zde na Štědrý den nebudu, protože si chci ten den 24. 12. 2011 pořádně užít a nechci tento významný den trávit na blogu. Takže se Vám tímto způsobem omlouvám, ale určitě to chápete. Pokud něco bude, možná něco přednastavím, ale při nejhorším bych to všechno dohnala další den a to 25. 12. 2011. ;)
Tak ještě jednou. VESELÉ VÁNOCE! :)♥

Opět nejsou žádné novinky! :(

26. listopadu 2011 v 16:16 | IvankaJB
Bohužel se ani dnes neobjevily žádné novinky. Píšu to zde proto, aby jste si nijak nemysleli, že na blog kašlu. To vážně ne. Ráda bych něco přidala, ale opravdu není co...:(
Justin dnes ani na Twitteru nebyl a jestli už jste slyšeli něco o tom, že je Justin v nemocnici kvůli tomu, že dostal astmatický záchvat, tak tomu prosím nevěřte. Není to pravda, Justin to sám potvrdil. Opět tuhle fámu spustil nějaký haters...

My Affs

8. října 2011 v 17:32 | IvankaJB
ELITE:

TOP:

Konečně jsem zpět! :)

7. října 2011 v 20:02 | IvankaJB
Tak, konečně jsem zpět. Ani nevíte, jak jsem se už těšila. Musela jsem říct i mojí spoluadmince, aby dnes nic nepřidala, aby to nechala na mě, abych si to po delší době trochu vychutnala sama. :)
Počítač je odedneška konečně v provozu, už jsem také zdravá akorát mám ještě trochu rýmu. V nejbližší době vám sem klidně přidám nějaké ty fotky z Anglie, teda pokud budete chtít... ;)
Teď už se jdu vrhnout na všechny ty dnešní novinky a fotky týkající se Justina, které se dnes objevili. Doufám, že toho bude hodně, protože se vážně nemůžu dočkat. :) Tak jdu na to.
P.S. Také bych chtěla moc poděkovat Zuzce, která to zde beze mě opravdu skvěle zvládala. Moc děkuju, opravdu jsi mi moc pomohla a také děkujeme, za všechny ty komentáře co píšete a za tu nádhernou návštěvnost. ;)

Opět tu nebudu! :(

4. října 2011 v 10:53 | IvankaJB
Je mi to opravdu moc líto, ale opět tu nebudu. Nejprve vám musím říct, že to rozhodně není z důvodů, že by mě blog nebavil nebo něco podobného, ale je to kvůli tomu, že momentálně jsem bez počítače.
Ještě den před odjezdem do Anglie se mi nějak rozbil. Takže už den před odjezdem jsem ani na blogu nemohla být, ale hiatus už jsem měla naštěstí přednastavený. Myslela jsem, že až přijedu, tak už počítač bude v pořádku, ale naši ho nějak zapoměli odvést na opravu, takže ho odvezli až včera. Nevím na jak dlouho to bude, ale snad do tohohle týdne bude doma, doufám. Teď si asi nejspíše říkáte, jak teda můžu psát teď, když nemám počítač. Jsem u ségry na notebooku a navíc jsem ještě nemocná. Všechny novinky a vaše komentáře za dobu co jsem zde nebyla, jsem si pročetla, takže jsem už tak trochu v obraze. Přidala jsem vám sem nějaké fotky, ale teď už půjdu, protože je mi opět nějak špatně...
Sice je pravda, že bych tu mohla být, když si můžu půjčit pc ségry, ale nechci jí ten počítač brát, protože kdybych byla na blogu potřebovala bych ho nejmíň na 2 hodiny a ona pc taky potřebuje... Doufám, že to chápete.
ZuzQa to zde určitě o pár dní navíc sama zvládne a jakmile bude můj počítač opět v provozu, určitě se vrátím. ;) Jinak ti musím moc poděkovat, že jsi se opět o můj blog skvěle starala. Je to vážně úžasný, že už žádný novinky nemusím nijak doplňovat, když tu již všechny jsou. ;) Jseš vážně skvělá, lepší spoluadminku jsme si vážně přát nemohla..
Mám vás všechny ráda, tak se zde zatím mějte hezky. :)
P.S. Anglie byla vážně úžasná. Až budu mít pc, tak vám sem dám nějaké fotky. ;) A také pro mě a pro můj blog nezapomeňte hlasovat ZDE a ZDE. A nezapomeňte, že zde ještě stále probíhá náběr a kontrola affs!

Hiatus (28. 9. - 2. 10. 2011)

28. září 2011 v 0:00 | IvankaJB
Opravdu se moc omlouvám, ale musím si dát hiatus. Není to z důvodu, že bych na blog neměla čas a nebo mě nebavil, ale je to z důvodu, že jedu do Anglie. Odjíždím ve středu (28. 9.) brzy ráno a vrátím se v neděli (2. 10.) pozdě večer. Doufám, že to chápete. Už se do Anglie opravdu moc těším a snad se mi tam také bude líbit a snad si i trochu odpočinu. Je mi to opravdu líto, že vás musím opět opustit, ale určitě to pochopíte. Za 5 dnů jsem přece zpět, není to zas až tak dlouhá doba. A o novinky opět ošizeni nijak nebudete, protože zde bude určitě moje spoluadminka ZuzQa, které musím opět moc poděkovat, že teď bude na blog opět sama, určitě to bezproblému zvládneš. ;)
Tak se tu mějte hezky a užijte si také dnešní Státní svátek. ;) Tak za 5 dní se zde opět uvidíme. V pondělí zde budu určitě. ;)

Kontrola Affs + Náběr Affs

11. září 2011 v 13:57 | IvankaJB
Ano, už je to tu zase. Musím udělat další kontrolu affs, už ani nevím kolikátou dělám, ale opět je to potřeba. Většina z mých affs můj blog moc nenavštěvuje a tudíž je já ''obíhám'' tak trochu zbytečně.
Takže všechny moje affs, které chcou být nadále v mém seznámu affs ať se zápíše sem do kontroly a poté si vás opět nějak rozdělím. ;) A navíc jsem se rozhodla, že udělám i náběr nových affs, takže i ostatní se můžou zapsat do náběru.

Kontrola Affs:
1. Jméno
2. Blog
3. Kolikrát za týden ''obíháš''?
4. Kam by jsi chtěla být zařazena? (Elite - ikonka v menu, Normal - napsaná pouze v článku/listu affs).

Náběr Affs:
1. Jméno
2. Blog
3. Zaměření blogu
4. Jak dlouho máš blog?
5. Kolikrát za týden ''obíháš''?

Jsem zpět! Křest a projekce byla vážně úžasná!

31. srpna 2011 v 18:27 | IvankaJB
Jsem zpět! :) Včera byl vážně neuvěřitelný den, asi jeden z nejlepších, protože se také týkal z hlavní části Justina. Kdybych nemusela ráno brzy (v 6:45) vstávat, bylo by to dokonalý, ale to je jen detail.
Tak teď už k tomu křtu a projekci Justinového filmu Never Say Never. Moderoval to, jak nejspíše všichni víte Petr Vágner, který byl mimochodem velmi vtipný a na Justina žádným způsobem nijak nenarážel. Poté tam byl také Ben Cristovao, který DVD oficiálně pokřtil a řekl k Justinovi velmi pár hezkých slov. Už si to moc nepamatuji, ale vím, že řekl, že s Justinem má společný to, že oba mají rádi Ushera a poté také řekl, že je to skvělý umělec, má úžasné klipy a také, že má úžasnou choreografii. Také tam měli vystoupení česká skupina 5Angles a byl tam také Noah Ellenwood (SuperStar), který byl také součástí křtu a řekl, že s Justinem mají společné to, že oba milují hudbu.
(více v celém článku)

Jsem zpět! - Můj hiatus končí!

7. července 2011 v 14:38 | IvankaJB
Tak už jsem konečně zpět. Krásně prožitých 10 dní v Chorvatsku u moře uteklo hrozdně rychle, ale i přesto jsme si za tu dobu stihla hezky odpočinout. Bylo to tam vážně úžasný. Krásně průzračné moře, sluníčko tam pěkně pálelo, zmrzlina tam byla perfektní a ti nádherní kluci...
Ale teď už zpět do reality. Už jsem se nemohla dočkat až tu zase budu. Moc jste mi všichni chyběli a taky všechny ty novinky o Justinovi. Za tu dobu co jsem tu nebyla, se odehrálo docela dost věcí týkající se Justina. Některé novinky mě docela šokovali! Všechny novinky jsem si pečlivě pročetla a komentáře k nim také. Dnes už nejspíše žádné novinky nepřidám, protože je za mě všechny přidala moje spoluadminky ZuzQa, které musím ještě jednou moc poděkovat, že mi takhle skvěle s blogem vypomohla. :)
PS: Jak se jinak všichni máte, jak si užíváte právě začínájících prázdnin? Taky jsem Vám tak chyběla, jako vy mě? A jinak, chystáte se někam na dovolenou? :)

Hot or Not a Potm už nebude

1. července 2011 v 15:35 | ZuzQa
IvankaJB mě poprosila, abych vám tohle oznámila. Tenhle článek se netýká Justina, ale týká se to ohledně Hot or Not a Potm. Chci Vám tedy říct, že přestaneme už dávat do článků Hot or Not a Potm. Rozhodli jsme se takhle s IvankouJB, že to bude lepší zrušit, protože tam vždycky není moc hlasů. Ale místo toho vám semka budeme dávat jen Fotku Týdne, kterou budeme ale jen obměňovat jednou za týden. Ale budeme ji dávat jen do menu, takže k tomu nemusíte psát komentáře a ani nehlasovat. Prostě to bude jen na koukání. Doufáme že Vám to nevadí :)
 
 

Reklama

..................................................................................................................................
archiv | © justin-bieberfever.blog.cz | search | © 30. 5. 2010