Květen 2012

Twitter #341

31. května 2012 v 17:58 | ZuzQa |  Twitter
NORSKO - Prosím, poslouchejte na policii. Nechci, aby se někdo zranil. Chci, aby šlo vše podle plánu, ale vaše bezpečnost musí být na prvním místě ...

***

... Tady jsou detaily ... Na dnešní 920 noc budu dělat zdarma vystoupení pro vás fanoušci v Opera House zde v Oslu ...

***

... Show je součástí mé #AroundTheWorld TV speciál a budu zpívat 6 skladeb, 4 nové a 2 staré, než odjedu. ALE ....

***

...Na show musíte všichni poslouchat policii. Všichni máme obavy o vaši bezpečnost, chci pro vás jen to nejlepší. Prosím poslouchejte je

***

A dnes večer se budeme bavit. Miluji vás a jsem rád, že vás tu všechny takhle vidím. NORSKO...DĚKUJI VÁM ZA VŠE!

Umělec Shlash mluví o Justinové návštěvě v Norsku

31. května 2012 v 17:28 | ZuzQa |  News
Slash, bývalý kytarista skupiny Guns N 'Roses, byl v Norsku 29. a 30. května, ve stejných dnech jako byl i Justin. Justin rozpoutal vlnu chaosu, fanynky byli k neuvytržení. Slash mluvil v rozhovoru pro Ole Torp o fanoušcích Justina a chaosu: "Fanoušci Biebera jsou určitě mnohem mladší a více nevinnější než ti moji. My jsme byli v Opera House dříve, ale pak tam byl stašný hluk. Myslím, že ten kdo si nevšiml koncertu v Oslo musel být slepej." řekl Shash se smíchem. Uznávaný kytarista dodal: "Setkal jsem se s Justinem už několikrát a byl jsem ve stejném městě jako on několikrát, ale nemohu říct, že znám jeho hudbu."

Videa z Justinového Viddy.com

31. května 2012 v 17:17 | ZuzQa |  Video
Justin přidal na svůj účet na stránku Viddy.com dvě videa. V prvním videu je Justin, jak se naklání z balkonu a mává svým fanouškům. K prvnímu videu tedy napsal: "Balkon." A v durhém videu bohužel Justina nemůžete vidět, protože to natáčel on. Justin je na lodi a má namířeno na show v Oslo a za ním je spoustu člunů v kterých jsou šílené fanynky. K druhému videu napsal: "Před show." Videa jsou úžasná, určitě se na ně podívejte ;)


Justin se objeví 21. června na NBC

31. května 2012 v 16:48 | ZuzQa |  News
Americká televizní stanice NBC včera oznámila, že se objeví na jejich kanále 21. června hodinový dokument o Justinovi. Asi si říkáte, co tam s Justinem bude, ale to vám řeknu také. Kameramani NBC chodí téměř všude poslední dobou s Justinem a to jen kvůli tomu, aby natočili vše ze zákulisí, přípravy na vystoupení a třeba také i nějaké dalčí scény. Tento film se bude jmenovat "Justin Bieber: All Around the World". Všechno to začalo během Justinové návštěvy v Oslo, kde Justin šel propagovat své Believe album. Justin bude dále navštěvovat i jiné evropské státy, které v dokumentárním filmu nebudou chybět.
Justin při návštěvě v Norsku řekl: "V 21:20 hodin večer, budu mít koncert zdarma pro všechny své fanoušky u Opera House v Oslu ... také se zde objeví různé televize a to zejména #AroundTheWorld a já budu zpívat šest nových písní a čtyři nebo dvě staré písně. ALE ... musíte na show poslouchat policii. Oni dbají na moji bezpečnost, takže chci, aby jste je prosím poslouchali.
"Jsme velmi nadšeni, že Justin přijel k nám jako první," řekl Doug Vaughan, víceprezident pro zvláštní programy a NBC Late Night, ve svém prohlášení. "Budeme mít bezprecedentní publikum, které se příjde podívat na Justina. Nejen že kamery budou zachycovat na tomto vystoupení, ale kamry budou Justina doprovázet i po celém Believe Tour - dává našim divákům All-Access vstupenku na všechny výkony po dobzu 12 dní. Dnes něco málo uvidíte v televizi."
Justin chce lidem ukázat, že stihne navštívit 7 zemí během 12 dnů. Justin tohle všechno ukončí speciálním koncertem v New Yorku.

Justin mává fanouškům při obědě v restauraci v Norsku - 30. 5. '12

31. května 2012 v 7:25 | ZuzQa |  Candid
Objevilo se pár fotek ze včerejška, když byl Justin na obědě v restauraci Annen Etage, jak mává z jednoho okna fanouškům. Justin tam dělala také rozhovor pro norskou televizi. Na páté fotce je Justin s moderátorem Fredrik Skavlan. Justin je v Norsku kvůli propagaci alba "Believe". Jinak mu to moc slušelo.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Promo fotka k novému parfému

31. května 2012 v 7:05 | IvankaJB |  Photo
A zde už je konečně kompletní promo fotka k Justinovému nově připravovanému parfému. Vypadá to opravdu úžasně. :) Jen mě mrzí, že nemám doma ''Someday'' a Justin už připravuje další...:(
imagebam.com

Justin zazpíval novou píseň ''As Long As You Love Me''

31. května 2012 v 7:02 | IvankaJB |  Video
Zde si již můžete poslechnout novou píseň As Long As You Love Me. Nemusíte se bát, píseň v žádném případě neunikla na internet, Justin jí totiž včera zazpíval na koncertě v Oslu. :) Píseň jsem musela dát do dalšího článku, aby jste to nepřehlédli. Bohužel není moc v dobré kvalitě. Budeme si muset počkat, až ji oficiálně zveřejní Justin. Ale zní vážně dobře.

Justin vystoupil v Oslo; Norsko - 30. 5. '12 - videa

31. května 2012 v 6:57 | IvankaJB |  Video
A zde už jsou nějaká videa ze samotného vystoupení v Oslu. Ke každému videu vám napíšu, co Justin vlastně zpíval. Je to vážně skvělé Justina opět vidět na pódiu a před tolika lidmi. Byla tam vážně skvělá atmosféra a Justin si to opravdu užíval. Zpíval skvěle. :) A to živé vystoupení k novým songům, které ještě nezpíval, zazpíval úžasně. PERFEKTNÍ

Baby

Justin s fanoušky v Oslo; Norsko

31. května 2012 v 6:46 | IvankaJB |  Photo
Zde jsou 4 nejnovější fotky Justina s fanoušky z Norska. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Justin vystoupil v Oslo; Norsko - 30. 5. '12

31. května 2012 v 6:40 | IvankaJB |  Performance
Justinův koncert se v Oslu nakonec samozřejmě konal. Justin vystoupil s nějakými novými songy z alba ''Believe'', ale také např. zazpíval i starší, jako je Never Say Never. Moc mu to slušelo. Jinak fotky ke konci jsou spíše kvalitnější.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(více fotek v celém článku)

Justin odjíždí autem; Norsko

31. května 2012 v 6:32 | IvankaJB |  Video
Objevilo se jedno video od fanoušků, jak zastihli Justina, jak pozdě večer odjíždí autem. Jakmile kolem nich Jus projel, ještě za nimi zakřičel, že je miluje. :))

Happy Birthday My Blog! - 2. year

30. května 2012 v 14:46 | IvankaJB |  My
Ano, je to tady... Už je to přesně 2 roky od doby, když jsem začala s tímto blogem. Nemůžu uvěřit tomu, že to tak rychle uběhlo. Příjde mi to jako nedávno, co jsem psala přesně tento samý článek před rokem. Vůbec by mě nenapadlo, že bych to mohla dotáhnout tak daleko...:) Když si vezmu, jak jsem začínala. Kolik blogů o Justinovi bylo před 2 lety a kolik jich je nýní. Je to opravdu neuvěřitelné, kolik blogů už zůstala a jedním z funkčních je právě tento, jsem za to vážně ráda. :)
Už to jsou přesně 2 roky, kdy vás společně se Zuzkou informujeme o nejnovějších zprávách ohledně Justina. Přidáváme všechny fotky, videa, novinky a další, co se týká našeho nejúžasnějšího Justina. ♥ Někdy je to opravdu vytěžující, ale stále nás to baví. Už si ani svůj život bez blogu nedokážu představit. Blogování neberu jako moji povinnost, ale jako koníčka. :)
Díky blogu jsem také poznala úžasné lidi. Řekla bych, že je ani nemusím vyjmenovávat. Každopádně mezi ně patří všechny mé affs a lidi, kteří pravidelně komentují články tohoto blogu. Jsem za to opravdu ráda. Taky musím poděkovat Zuzce, která mi s blogem pomáhá. Někdy se to vážně nedá zvládat a jsem jí za to moc vděčná. Asi se budu opět opakovat, ale jseš opravdu úžasná a jsem ráda, že tě mám.
Říkala jsem si, že to nebudu nijak protahovat, ale jak vidíte, moc se mi to nedaří. Každopádně velký dík patří právě vám, fanouškům tohoto blogu. Jsem ráda, že se vám zde líbí a pravidelně sem chodíte. To díky vám mám tu energii, abych s blogem neskončila. A také musím ještě poděkovat Justinovi (který o tom nemá ani tušeni), bez kterého by tento blog ani nebyl. Nebýt jeho velkého úspěchu, rozhodně by zde nebyli každý den nějaké novinky. Doufám, že se Justinovi bude dařit nadále tak dobře, jako do teď, a že mu to se Sel vydeří co nejdelé, protože díky ní je šťastný.
A taky věřím tomu, že se zde nadále budeme vídat a tento článek uvidíme i v příštím roce. Zatím vážně nemám v plánu s blogem skončit. Také si přeji, aby jste sem nadále chodili a psali co nejvíce komentáře, protože si je moc ráda čtu. Možná, že na ně většinou neodpovídám, ale rozhodně mě zajímají. :) Byla bych moc ráda, aby jste psali komentáře co nejvíce, protože na to, kolik sem chodí lidí, tak komentářů zde moc není. Takže ještě jednou, chci vám VŠEM MOC PODĚKOVAT za vaši podporu, mám vás ráda.

Menší statistika tohoto blogu
Počet článků v roce 2010: 799
Počet článků v roce 2011: 2 851
Počet článků v roce 2012: 1 178
Průměrná návštěvnost za den: 271
Průměrná návštěvnost za týden: 2 005
Průměrná návštěvnost za měsíc: 31 754
Celkový počet návštěvníků: 119 891

Twitter #340

30. května 2012 v 14:38 | IvankaJB |  Twitter
NORSKO!!! Jsme zde s týmem. Milující lidi! Děkuju vám. Taky je zde dobré jídlo

***

PĚKNÉ! a jsou oba zpět doma v TOP DESÍTCE. Dostaňte je k #1!! BIEBERBLAST!! Děkuju -

***


***

MOJI FANOUŠCI jsou tak !!! je #1 na ITUNES!!! je stále v TOP DESÍTCE!! - děkuju vám

***

Ano. Jsou vyhlášené 2 další show pro - Vancouver a 2 noc v Madison Square Garden. Never Say Never Ever? Haha.

Happy Birthday Jazmyn!

30. května 2012 v 14:13 | IvankaJB |  News
Právě dnes 30. května 2011 má Justinova malá nevlastní sestřička Jazmyn narozeniny! Právě dnes oslaví své 4. roky. Justin Jazmyn také pogratuloval přes Twitter, napsal: ''VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM JAZZY!!! Tvůj velký bratr tě miluje a chybíš mu. VŠICHNI UKAŽTE MÉ SESTŘIČCE LÁSKU!'' A já se přidávám ke gratulaci. Přeji jí všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a cokoliv co si nejvíc přeje. :)
HAPPY B-DAY JAZMYN!

Video: Justin posílá zprávu svým fanouškům v Austrálii

30. května 2012 v 13:53 | IvankaJB |  Video
Justin taky přidal další video na YouTube, kde posílá veselou zprávu svým fanouškům v Austrálii, kde mluví o vydání alba "Believe". Ve videu je vážně skvělej. :))
"Ahoj lidi a fanoušci, tady je Justin. Jsem rád, že vám mohu oznámit tuhle radost zprávu a to tu, že právě u vás se začne album vadávat již 15. června a můžete si ho online předobjednat na stránce ''Sanity'' (www.sanity.com.au). Takže bylo zajištěno, že budete moct mít jedno, dvě nebo možná tři, možná čtyři, ve skutečnosti můžete mít až pět alb, pokud se vám bude líbit! Ya! Swag.''

Video: Justin vydal skladbu ''Die In Your Arms''

30. května 2012 v 13:46 | IvankaJB |  Video
Jak všichni víme, Justin včera zveřejnil píseň "Die In Your Arms", která se také objeví na albu. Justin nabádá fanoušky k tomu, aby podpořili tuto píseň a proto nahrál tohle krátké video na svůj kanál na YouTube.
"Ahoj lidi, tady je Justin a chci, aby moji fanoušci měli největší přehled o mé nové hudbě, než kdokoliv jiný. Tak si poslechněte mou novou píseň na iTunes, s názvem ''Die In Your Arms''.''

Photoshoot pro album Believe #3

30. května 2012 v 13:41 | IvankaJB |  Photoshoot
Objevily se zcela nové promo fotky pro photoshoot k albu Believe. Škoda, že se Justin na fotkách více neusmíva, ale moc mu to sluší. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Justin na balkoně hotelu v Oslo; Norsko - 29. 5. '12

30. května 2012 v 13:32 | IvankaJB |  Video
A zde je už samotné video z balkonu Justinového hotelu, kde se byl pozdravit s Norskými fanoušky. Na balkoně s Justinem byl také Alfredo, který to všechno fotil a natáčel. Justin je vážně úžasnej. :)

V červnu oficiálně výjdou další 2 písně z alba ''Believe''

30. května 2012 v 13:30 | IvankaJB |  News
Objevila se opravdu úžasná informace a to ta, že Justin začátkem června oficiálně zveřejní další 2 nové písně z alba ''Believe''.
Justin 5. června zveřejní píseň "All Around The World" (Všude na světě) a 12. června výjde "As Long As You Love Me" (Tak dlouho, jak mě miluješ).
Podle iTunes, by měly tyto písně být vydány jako propagační singly k samotnému albu. Už se nemůžu dočkat. :))

Justinovi požadavky pro pobyt v hotelu v Norsku

30. května 2012 v 13:24 | IvankaJB |  News
 • Všechny potraviny by měly být čerstvé, chlazené a pokryté plastovou fólií.
 • Pokojová teplota by měla být 20 - 24 stupňů.
 • Nerozbalené mýdlo na ruce.
 • Ručníky a toaletní papír.
 • Odličovací ubrousky.
 • Dvě balení vody.
 • Dvě balení Coca Cola a nebo popřipádě dvě balení Coca Cola Light.
 • Popřípadě jedno balení zázvorového piva.
 • Šest skládajících židlí.
 • Zrcadlo na výšku.
 • Profesionální sprej.
 • Dva neotevřené sáčky ledových kostek.
 • Vysokorychlostní přístup k internetu.
 • Dvanáct balení vody s vitamíny.
 • Mísa ovoce.
 • Teplá voda a velký výběr čajů.
 • Hrnky.
 • Sklo a nádobí musí být kvalitní.
 • Dvě sklenice medu.
 • Balíčky brambůrek.
 • Kelímek se smíšenými ořechy.
 • Dva plátky celozrnného chleba.
 • Dva plátky bílého chleba.
 • Dva balíčky bílích nízkých ponožek ve velikosti L.
 • Bílé tílko ve velikosti L.
 • Čtyři citrony.
..................................................................................................................................
archiv | © justin-bieberfever.blog.cz | search | © 30. 5. 2010