Duben 2012

Justinův rozohvor s ITV's Daybreak

30. dubna 2012 v 9:49 | ZuzQa |  Video
Justin dělal také rozhovor s ITV's Daybreak, kde mluvil překvapivě o Seleně a jejich vztahu, o albu Believe, o klipu Boyfriend, o fanoušcích atd. V tomto rozhovoru toho probrali celkem hodně, takže doporučuji, se na rozhovor podívat ;)

Alyson Stoner ft Mdot - Boyfriend

30. dubna 2012 v 9:38 | ZuzQa |  Video
Známá herečka a zpěvačka Alyson Stoner natočila videoklip společně se zpěvákem Mdot klip na Justinovu písničku Boyfriend. Alyson pouze změnila trochu text písničku, jinak zvuk a ostatní text je stejný :) Musím říct, že se jim to opravdu povedlo a celkem se divím, že natočili takovýto oficiální klip na cizí písničku Určitě se ale na klip podívejte, je v něm hodně tance a to se mi líbí :))

Capricho: Justin mezi pěti umělci, kterým se něco přihodilo na jevišti

30. dubna 2012 v 9:09 | ZuzQa |  News
Stránka Capricho, publikovala článek, který se týká Top 5 umělců, kteří si někdy něco způsobili na jevišti. Podle časopisu jde o katastrofy. Samozřejmě, že zde nemohl chybět ani Justin a jeho zlomení nohy při písničce "One Time". Časopis Capricho napsal:
5. Justin Bieber si zlomil nohu na jevišti:
"Tato katastrofa je docela smutná. Na samém začátku své kariéry, Justin zpíval "One Time" na jednom ze svých koncertů a když přišel na podium, tak o něco klopýtnul a zlomil si nohu. Vidět to můžete ve videu v 0:14. Zpěvák zpíval i nadále a to ve velkých bolestech! To je umělec!"

Justin se ukázal v okně hotelu Royal Garden v Londýně

30. dubna 2012 v 8:54 | ZuzQa |  Video
Když byl Justin ještě 24. dubna v Londýně ve svém hotelu Royal Garden, tak na něj před hotelem čekalo několik fanoušků, kteří se chtěli s Justinem setkat. Jelikož, ale bylo před hotelem fanoušků moc, tak Justin se s nimi nemohl nějak sblížit, protože by Justina asi udupali. Proto se Justin objevil alespoň v okně svého pokoje, kde ho mohli všichni vidět. Fannoušci samozřejmě křičeli, že vidí Justina, ikdyž jenom z dálky :) Určitě se podívejte alespoň na začátek, je to fakt dobrý :))

Rádio Kiss 105 FM v Indonésii odmítá hrát song ''Boyfriend'', protože Justin urazil jejich zemi

29. dubna 2012 v 19:49 | IvankaJB |  News
Indonéské rádio Kiss 105 FM zakázalo hrát Justinovu píseň ''Boyfriend'', jako protest proti jeho poznámce o Indonésii, která také odstartovala silné reakce jeho indonéských Beliebers.
Na stránce Daily Mirror psali, že Justin dělal nedávno rozhovor v UK na podporu jeho alba ''Believe'', kde údajně "urazil Indonésii''. Během akce, Justin řekl tazateli o tvůrčím procesu pro jednu z jeho nových skladeb "Be Alright", kde říká, že to bylo zaznamenáno v nějaké ''náhodné zemi". Manažer Scooter Braun Justina přerušil a informoval ho, že song byl vytvořen v Indonésii.
Justin také řekl: "Nahráli jsme ji ve studiu, na nějakém malém místě. Oni nevěděli, co dělají." Justin nechtěl nijak Indonésii urazit, že je malá, ale odkazoval na malé studio, ne na zemi.
Výkonný producent rádia Kiss, Anggi Simanjuntak v rozhovoru pro The Jakarta Post v sobotu řekl: "Jeho tón zněl velmi povýšeně a je jen 19-letý chlapec. Je to země s více než 200 milionů obyvatel." Anggi řekl, že spousta Beliebers z Indonésie to také podpořili. "Někteří z nich si Justina unfollowed (odebrali z přátel) na Twitteru nebo si Biebera dokonce zablokovali na svém Twitteru účtu,'' dodal Anggi.
Hlasatel rádia Kiss, Bea Lubis řekl: ''Pravděpodobně bychom zrušili zákaz, kdyby se Justin omluvil nějakým milým způsobem a kdyby slíbil, že už nikdy nebude říkat takové věci o Indonésii."

Justin přichází na Usherovu show - 28. 4. '12 #2

29. dubna 2012 v 19:34 | IvankaJB |  Candid
Objevily se ještě další dvě fotografie, jak Justin přícházel na show Ushera. První fotka je focena fanouškem, je celkem nekvalitní, ale ta druhá je už v dobré kvalitě. Justin se před fotografy skrýval, jak jen to šlo, ale bohužel ho opět našli.
imagebam.com imagebam.com

Scany z US Magazine #4

29. dubna 2012 v 19:32 | IvankaJB |  Photo
Objevily se další docela nekvalitní scany z časopisu US, kteří udělali jedno speciální vydání právě o Justinovi. Zajímalo by mě, kolik se ještě objeví dalších scanů. Ale tyhle jsou hezké, ale mohly být v lepší kvalitě.
imagebam.com imagebam.com

Twitter #311

29. dubna 2012 v 19:25 | IvankaJB |  Twitter
DLOUHÉ SETKÁNÍ PRO ... potom jsem dostal inspiraci. Já a velký brácha , jsme právě vytvořili nějaké kouzlo. - swaggy!

***

2 roky!?!? Sakra. , ten čas ale letí

***

Jsem ve studiu a v kabině, a ano...ON JE VĚRNÝ!

***

NYC. BYL JSEM SKVĚLÝ! MILUJU VÁS. přichází. Potřebuju se najíst. Jsem hladový

***

JDEME!

Happy Birthday Kenny Hamilton!

29. dubna 2012 v 13:57 | IvankaJB |  News
Právě dnes 29. dubna 2012 slaví své 31. narozeniny Justinův bodyguard a zároveň nejlepší přítel, Kenny Hamilton. Je to vážně ten nejlepší a dalo by se říct, že i nejznámější bodyguard na světě. :) Všichni ho máme opravdu rádi a moc jsme si ho oblíbili. K Justinovi prostě patří a vždy mě potěší, když je mu na blízku. Takže bych mu tímto chtěla popřát všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky. Také bych mu chtěla poděkovat za to, že nám zároveň našeho Justina skvěle ochraňuje. HAPPY B-DAY KENNY! :)

Justin je obklopen fanoušky před hotelem v Londýně

29. dubna 2012 v 9:01 | ZuzQa |  Video
Já vím, že už jsme vám sem jedno takové podobné video dávali, kde Justin vychází z hotelu a na něj čeká venku plno fanoušků, kteří chtějí podpisy a tak, ale to by tam byl Justin dlouho a tak se rozhodl, že některým podal ruku. Tamto video, co jsme vám sem přidávali, tak nebylo tak dlouhé, jako je tohle a tam chybělo to hlavní. Protože jak si už Justin konečně chtěl sednout do auta, tak musel fanynkám utéct, protože přelezli takovou zídku a musel běžet do jiného auta. Což mu moc nepomohlo, protože když už byli na silnici a mylsleli si, že je už vše v pohodě, tak se mýlili. Fanynky totiž obklíčili celé auto a nechtěli Justin za žádnou cenu pustit. No podívejte se sami, je to fakt dobrý.

Justin se Sel na svatbě Allison

29. dubna 2012 v 8:55 | ZuzQa |  Candid
Objevily se právě dvě už starší fotky, když byl Justin společně se Selenou na svatbě jejich přítelkyně Allison. Už si vážně nevzpomínám, kdy se svatba konala, ale dávám vám to sem, aby jste nebyli o tyto fotky ošizeni :) Tyto fotky byli foceny den před svatbou.
imagebam.com imagebam.com

Usher dal dvě fotky s Justinem na Instagram

29. dubna 2012 v 8:49 | ZuzQa |  Photo
Justin se vrátil zpět do nahrávacího studia upravovat určité věci z alba Believe a nebyl tam sám. Společně s Justinem šel do nahrávacího studia i jeho kamarád a rádce Usher. A Usher dokonce zveřejnil i dvě fotky ze studia a dal na Instagram. K první fotce napsal: "Znovu." A k druhé fotce nenapsal nic. Každopádně fotky jsou moc krásný a jsem ráda, že je Usher zveřejnil :))
imagebam.com imagebam.com

Justin s fanoušky v New Yorku - 29. 4. '12

29. dubna 2012 v 8:31 | ZuzQa |  Candid
Objevilo se celekm hodně fotek ze včerejška a to pouze ale s fanouškama v New Yorku. Konkrétně vám nemohu říct, kde Justin byl, protože to nevím a nikde to nepíší. Dala jsem vám sem také i fotky, kde je Justin sám, abych to nemusela dávat zvlášť ještě tři fotky do jiného článku ;) Jinak fotky jsou moc hezké, strašně se mi líbí ta Justinovi košile, kterou měl na sobě ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Justin dosáhl 21 000 000 followers na Twitteru!

28. dubna 2012 v 22:08 | ZuzQa |  News
Před nedávnem jsme vám sem psali, že Justin dosáhl 20 milionů followers na Twitteru. No, a asi po půl měsíci Justin dosáhl 21 000 000 followers na svém účtě na Twitteru. Ano, právě dnes Justin dosáhl takového vysokého počtu.
A Justina ještě více potěšilo to, že dnes je 2. výročí klipu "Eenie Meenie" a zrovna tohoto vysokého počtu followers dosáhl. Pro Justina to musí být úžasný pocit :) Stále ještě ale nedohnal zpěvačku Lady Gaga, která má přes 23 000 000, ale už jí šlape na paty :) Justinovi vážně strašně mco GRATULUJI, je to úžasný :))
imagebam.com

Justin pojede v květnu do Brazílie, kde představí album ''Believe''

28. dubna 2012 v 21:50 | IvankaJB |  News
Justin pojede do Brazílie, aby podpořil své nové CD, "Believe", informace publikovala Monica Bergamo na "Folha de S. Paulo", v sobotu na jejich stránkách.
Justin, který byl v Riu a v Sao Paulo v říjnu loňského roku, kde byl v době jeho světového turné, je nyní naplánováno, že do Brazílie znovu dorazí v květnu tohoto roku.
Justin se o tomto plánu zmínil již v únoru 2012, že Brazílie bude součástí ''Believe Tour''. Nyní je zřejmé, že se tam Justin přijede podívat v květnu, kde údajně jen představí album ''Believe'' a podle zdroje nejspíše nebude součástí turné.
Publicista, Gabe Simas, také potvrdil na Twitteru účast Justina v Brazílii a napsal, že byl měl udělat jedno vystoupení společně s jeho tanečním týmem. Podle Gabe by se měl Justin dostavit na přelomu května a června.
Gabe na Twitter napsal: ''Dočkáme se brzy: Justin příjde do Brazílii, aby podpořil jeho nové album, někdy v květnu nebo červnu. Dokonce dorazí i s jeho tanečníky, kteří byli také informováni o výletu!''

Justin na Usherové show - 28. 4. '12

28. dubna 2012 v 21:47 | ZuzQa |  Candid
Justin se dnes brzy ráno objevil na Usherové show, kam pozval pouze své kamarády. Stále se o této jeho akci říká, že se konala s Fuerza Bruta. Asi si říkáte co to je, ale já jsem to pro vás zjistila. Fuerza Bruta je párty, která probírá bez jakýchkoliv norem a pravidel, atmosféra je temná, hraje tam živá hudba, a DJ tam jsou od různých umělců. Také, se tam i hodně tancovalo, všechno bylo unikátní a neočekávané. No, jinak doufám, že Justin si to tam pořádně užil. Možná se toho objeví i víc, protože tam Justin i vystoupil společně s Usherem a nějakou písničkou :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

2. výročí videoklipu ''Eenie Meenie''

28. dubna 2012 v 21:33 | IvankaJB |  News
Právě dnes 28. dubna 2012 slaví videoklip ''Eenie Meenie'' svoje 2. výročí! Sice je videoklip Seana Kingstona, ale Justin se podílel, jak na písni tak samozřejmě i na videoklipu. Klip za ty 2 roky shlédlo 79 miliónů lidí, sice to na videoklip ''Baby'' nemá, ale i tohle je velký úspěch. :)
Tento klip je vážně povedený, stejně tak, jako song. Je to opravdu chytlavé a kromě toho, se ve videoklipu objevil i Justinův kamarád, Christian Beadles.
Rozhodně si dnes videoklip pusťte, na zopakování, kdy jsme tento klip viděli poprvé před 2 rokama.

Justin přichází na Usherovu show - 28. 4. '12

28. dubna 2012 v 21:30 | ZuzQa |  Candid
Justin také včera po udílení cen Tribeca Film Festival zamířil na Usherovou show, kam šel za zábavou a také tam i vystoupil s nějakým songem :) Zde máte fotky, Jak Justin na Usherovu show přichází. Na Justina sice čekalo hodně fanoušků, ale nemohl se s nimi zastavovat.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Justinův příchod na Tribeca Film Festival; New York - 27. 4. '12 #3

28. dubna 2012 v 21:15 | ZuzQa |  Candid
Objevily se opět fotky z 3. udílení cen Tribeca Film Festival, kdy se Justin ještě těsně před tím setkal s fanoušky. Justin se s nimi fotil, rozdával fotky a dokonce rozdával i polibky :) Fotky jsou opět úžasné ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(více fotek v celém článku)

Justin a Scooter dělají rozhovor s Access Hollywood

28. dubna 2012 v 21:10 | IvankaJB |  Video
Justin společně se Scooterem dělali rozhovor pro Access Hollywood na udílení cen Tribeca Disruptive Innovation Awards. Nejprve tam jsou záběry z červeného koberce a poté jejich rozhovor. Mluvili např. o ''Kiss Cam'' a nebo o fanoušcích. Justin řekl opravdu krásnou větu: ''Nechci, abych mým fanouškům nějak ublížil.''
..................................................................................................................................
archiv | © justin-bieberfever.blog.cz | search | © 30. 5. 2010