Březen 2012

Twitter #213

31. března 2012 v 21:07 | ZuzQa |  Twitter
KANADA! Moji kluci přichází do naší země zítra na pár dní. Uakžte jim lásku a jak to dělá Kanada!

***

Nový 2 den. EPICKÝ VIDEO shoot s mým bráchou pro zítra! Pojďme umístit singl na 1. místo v BILLBOARDU! Děkuji"

***

Vidím všechny fanoušky ve Velké Británii jak tvrdě pracují. Píseň se pohybuje stále nahoru. Pracujeme na tom! Bude to na #1 místě na iTunes?

***


***

- dovolte mi vám šeptat do ucha -

Ukázka klipu Boyfriend!

31. března 2012 v 9:28 | ZuzQa |  Video
Justin před 7 hodinami zveřejnil na svém Twitteru úkázku z klipu Boyfriend! Nečekala jsem že to zveřejní tak rychle. Musím říct, že tento klip je vážně něco jiného, ikdyž jsem viděla jen kousek. Justin zde vypadá strašně dospěle a úžasně se v této ukázce tváří. Justin při zveřejnění této ukázky napsal: "Mohl bych být tvůj muž...cokoliv chceš.. - UKÁZKA ZDE." Zamilovala jsem si tu část, jak tam jedna z ženských ruk pohladí Justina po tváři a on se tak krásně u toho zatváří :) Už se nemůžu vážně dočkat celého klipu :))

Singl "Boyfriend" je na 1. místě v Billboardu

31. března 2012 v 9:11 | ZuzQa |  News
Jak víte, tak časopis Billboard je jeden z nejvlivnějších a nejdůležitějších hudebních časopisů vůbec. A právě na jejich stránkách se také objevil Justinův nenovější song "Boyfriend" na prvním místě! Je to vážně úžasné, tento singl toho hodně dobívá. Justin přesně tohle po svých fanouškách chtěl a mu se to splnilo. Justin také proto na Twitter napsal: "Nový 2 den. EPICKÝ VIDEO shoot s mým bráchou pro zítra! Pojďme umístit singl na 1. místo v BILLBOARDU! Děkuji" Justin včera tuhle zprávu zveřejnil a hned se mu to splnilo, to je vážně neuvěřitelné. Na Billboardu tento song ohodnotili tak, že mu dali 82 bodů ze 100. Což je podle mě dobrý :)) Justinovi moc gratuluju, že tento song toho tolik dosahuje ;)

Justin vysvětluje pojem Boyfriend klipu

31. března 2012 v 8:53 | ZuzQa |  Video
Justin také udělal i takový krátký rozhovor pro MTV News, kde poprvé promluvil o tom, jak bude klip Boyfriend vypadat. Prý se už máme na něj tešit, je to něco úplně jiného. Moc ráda bych vám sem napsala, co tam Justin přesně říká, ale nechci vám sem napsat nějaké špatné informace, takže si počkám, až to napíše nějaká anglická stránka a já vám to potom přeložím :) Doufám, že to chápete.

Rozhovor s The Breakfast Club

31. března 2012 v 8:38 | ZuzQa |  Video
Justin dělal také včera nebo ve čtvrtek rozhovor pro The Breakfast Club, kde opět mluvil o singlu a klipu Boyfriend, novém albu Believe a také tam i něco zaznělo o Justinových 18. narozeninách. Justin ale ve studiu s nimi nebyl, mluvil s nimi pouze přes mobil. Škoda, že nemůžeme posoudit, jak to Justinovi při rozhovoru slušelo :)

Justin děkuje přes video britským fanouškům

30. března 2012 v 20:37 | ZuzQa |  Video
Justin dnes také natočil video speciálně pro britské fanoušky, kde jim strašně moc děkuje, že dostali jeho nový singl "Boyfriend" na první místo na iTunes a to hned v den, kdy Justin vypustil song do světa. Bylo to pro až neuvěřitelné a jak se tak zdá, tak Justinovi to také přišlo tak neuvěřitelné, že prostě musel fanouškům poděkovat. Jinak, Justinovi to ve videu strašně moc sluší, má tam hezky nagelované vlasy :))

Twitter #212

30. března 2012 v 12:32 | IvankaJB |  Twitter
Pojďme pro #1. Máme své způsoby, jak na to! JDEME NA TO! Všichni to RT! Nechte soudit hudbu. na -

***

A co mám udělat pro natáčení DEN 2? Mám velkou zkoušku do školy. SAKRA!

***

JO KÁMO

***

dobrý kamarádský pokec. CHYBÍ MI ATLANTA! Musím se brzy vrátit.

***

DEN 2. JDEME!

Epizoda Punk'D: Justin Bieber a Miley Cyrus

30. března 2012 v 10:51 | IvankaJB |  Video
A zde už pro Vás mám také další celou epizodu dílu, kde si Justin připravil žert pro Miley Cyrus. Ze začátku si Miley myslela, že si připraví ona žert na Justina, ale nějak to nevyšlo a ona o tom nevěděla a Justin žert použil proti ní. Žert vypadá asi takto: Justin společně s Ryanem Goodem odjíždí na natáčení epizody, kde je zatím připravená Miley si vystřelit z Justina. Justin s Ryanem vycházejí z auta, kde na ně čekají zlostní skateboardisté a vyloženě provokují Justina. Justin se s nimi začne prát a vypadá to dost vážně, že je Ryan musí od sebe odtrhnout. Poté Justinovi ještě něco řeknou a Justin se neudrží a jednoho kopne do břicha, ten leží na zemi a Justin s Ryanem odcházejí. Miley neví co má dělat, všechno sledovala, ale tohle vypadala opravdu vážně i lidé co tam s ní byli jí říkali, že se tomu skateboardistovi něco vážného stalo a tak se Miley rozhodla jít za ním. Mezi tím Justin přiběhne a řekne jí, že si z ní vystřleil pomocí Punk'D a vše bylo jen hrané a Miley se jen napálila. Miley vypadala opravdu naštvaně, ale nakonec se uklidnila. :)
Justin tam je úplně skvělej, zahrál to vážně věrohodně.

Epizoda Punk'D: Justin Bieber a Taylor Swift

30. března 2012 v 10:33 | IvankaJB |  Video
Konečně jsme se dočkali celé epizody dílu Punk'D, kde je hlavní postavou Justin a jeho žert, který si připravil pro jeho kamarádku, Taylor Swift. Díl trvá 10 minut a je opravdu zajímavý. Jsou tam všechny záběry z přípravy a podobně. Na začátku se domlouvají koho si Justin vybere a jaký žert připraví. Justin si vybral Taylor a jeho žert zní: Taylor řekne, že může odpálit ohňostroj na počest novomanželům, kteří opodál na lodi oslavují svatbu. Jenže Taylor špatně zamíří a místo toho to letí na loď kde jsou lidé a jejich oslavu i loď naprosto zničí. Tay je absolutně v šoku, je jí do pláče a neví co dělat... Nakonec se vše dozví jak to bylo a ze začátku je na Justina naštvaná, ale potom jí Justin řekne, že jí má rád a samozřejmě mu odpustí. Vážně skvělý díl, ale Taylor vážně lituji.
Tohle video je úplně cleá epizoda, kde účinkuje Justin. Takže kromě Taylor je tam také Miley a potom i Sean Kingston.
Na jedné stránce je dokonce zveřejněno vysílání této epizody (ZDE), kdyby to náhodou někdo nestihl. Bohužel jen pro USA. Kdyby si někdo chtěl tento díl stáhnout, může ZDE.

Personal Photo #247

30. března 2012 v 10:22 | IvankaJB |  Personal photo
Našla jsem také 4 nové osobní fotky. První fotka je focena ze zákulisí show Jimmy Kimmel. Druhá fotka je focena s fanynkou, která si s Justinem popovídala před studiem, kde dělal Justin rozhovor s Jimmym. A další dvě fotky jsou opět foceny s fanynky. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Justin se zúčastní udílení cen Kids Choice Awards 2012 USA

30. března 2012 v 10:19 | IvankaJB |  News
Justin se zúčastní udílení cen Kids Choice Awards 2012 USA, které se bude konat v sobotu 31. března 2012. Justin svojí účast také oficiálně potvrdil na svých stránkách a je možné, že příjde po boku Seleny.
Svoji účast také např potvrdili: Selena Gomez, Nicki Minaj, Taylor Swift, One Direction, Katy Perry, Miranda Cosgrove, Victoria Justice, Heidi Klum, Chris Colfer, Zac Efron, Big Time Rush, Cody Simpson a nebo Taylor Lautner.

Interview pro Teen.com

30. března 2012 v 10:11 | IvankaJB |  Video
Justin dělal také krátký rozhovor pro Teen.com, kde také dodal nějaká videa ze studia, kde pracovali na songu Boyfriend. Ve videu je např. Mike Posner, který s Justinem samotný song psal a vůbec tam jsou záběry z práce ve studiu. Justin mluví především o práci na songu Boyfriend a také o albu. Moc mu to zde sluší. :)

Justin přichází na rozhovor s Jimmym Kimmelem - 28. 3. '11 #2

30. března 2012 v 10:08 | IvankaJB |  Candid
Objevily se ještě další fotky z Justinového příchodu na rozhovor s Jimmym Kimmelem, který dělal ve středu. Justin se před studiem samozřejmě zastavil i s fanoušky, kde se snažil podepsat co nejvíce autogramů. Moc mu to slušelo, fotky jsou v docela dobré kvalitě. :) Předchozí fotky ZDE.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Justin kopl Louie G!

30. března 2012 v 10:01 | IvankaJB |  Video
Kromě toho, že Justin dělal rozhovor pro rádio Power 106, užil si tam také spoustu zábavy. Nejen, že si tam vyzkoušel střelbu hrací pistolí, ale když Louie G začal rapovat, Justin ho pozorně poslouchal a na konci videa ho ze srandy kopne a jen hezky řekne ''Justin Bieber.''

Fotky z natáčení klipu Boyfriend #2

30. března 2012 v 9:58 | IvankaJB |  Photo
Objevily se další fotky z natáčení klipu k songu Boyfriend. Na klip se určitě můžeme v nejbližší době brzy těšit, protože se klip točí už druhý den. Jinak klip opět natáčel Collin Tiley, který je nejznámější režisér klipů a jeho klipy jsou vážně skvělé. :) Vypadá to, že tento se bude hodně lišit od ostatních klipů. Justin tam také bude hrát na kytaru a bude obklopen spousty dívkami. Další fotky ZDE.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Twitter #211

29. března 2012 v 19:39 | IvankaJB |  Twitter
#1 Singl ve 32 zemích. BLÁZNIVÉ. Děkuju vám

***

Ale jsme pouze #1 na ITUNES. Potřebujeme na to tlačit více, abychom se dostali na #1 v žebříčku. POJĎME PRO TO! -

***

Sestříhávání - "Mohl bych být gentlemen, cokoliv co chcete..."

***

Toto video je !!!! A můj první singl je nyní napsán správně...

***


Photoshoot pro CPi Syndication

29. března 2012 v 16:58 | ZuzQa |  Photoshoot
Asi před hodinou se na internetu objevil nový photoshoot Justina. Nejprve jsem nevěděla, kdo photoshoot nafotil, ale jak můžete vidět, tak na všech fotkách je zdroj, takže photoshoot nafotila stránka CPi Syndication, která se zaměřuje na focení nejrůznějších celebrit. Photoshoot poté jde do různých známých časopisů. Ani vám nemůžu popsat, jak moc se mi tento photoshoot moc líbí. Justin na fotkách vypadá tak přitažlivě a krásně, vážně, tohle je odteď asi můj nejoblíbenější photoshoot :)) A jak vám se líbí nový photoshoot? :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rádio Big Boy - 27. 3. '11 #2

29. března 2012 v 16:44 | ZuzQa |  Photo
Dnes se objevili další fotky z úterý, když byl Justin dělat rozhovor pro Rádio Big Boy. Už podle těchto i předešlých fotek můžete vidět, že si to tam Justin užíval, prostě neseděl furt na místě, ale vyzkoušel si třeba i střílet do těla. Musím říct, že fotky jsou strašně krásný :))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(více fotek v celém článku)

Rozhovor s Johnjay & Rich

29. března 2012 v 16:27 | ZuzQa |  Video
justin dělal opět nějaký rozhovor, tentorkát pro Johnjay & Rich. Tento rozhovor poskytl Justin včera. Justin zde mluví opět o svém songu Boyfriend, fondue, albu Believe a také tam říká další vtipné hlášky :) Škoda že ve videu nemůžeme nic vidět, jako třeba Justina jak rozhovor poskytuje.

Justin oznamuje nový song "Catching Feelings"

29. března 2012 v 16:11 | ZuzQa |  Video
Justin dělal také rozhovor pro WPGC 95, ikdyž né osobně, ale pouze přes telefon. V tomto krátkém rozhovoru Justin samozřejmě mluví o songu Boyfriend, o novém albu Believe, ale také nám zde oznámil nový song, který se jmenuje "Catching Feelings". Justin tohle říká ke konci videa, já jsem to tam sama slyšela jak to říká, takže to je pravda. Je to vážně super, můžeme se těšit na nový song, který bude určitě pocházet z alba Believe ;)
..................................................................................................................................
archiv | © justin-bieberfever.blog.cz | search | © 30. 5. 2010