Únor 2012

Twitter #182

29. února 2012 v 15:24 | IvankaJB |  Twitter
Jsem na cestě na focení Photoshootu k 1 singlu.

***

Ruce dolů.

***

je #5 a je #12 - ÚŽASNÝ narozeninový týden. DĚKUJU VÁM

***

Beliebers jdou tvrdě!

***


Justin vydá svůj první singl z alba "Believe" 1. března v show Ryana Seacresta!

29. února 2012 v 15:09 | IvankaJB |  News
Justin zveřejní svůj vůbec první singl z alba "Believe" v pořadu Ryana Seacresta - "On Air With Ryan" a to 1. března, v den kdy Justin oslaví své 18. narozeniny.
Ryan Seacrest včera napsal na Twitter: ''Budu mít @justinbieber a @carlyraejepsen na @OnAirWithRyan ve čtvrtek (tohle jsou jeho narozeniny...co bych mu mohl dát?) 1 singl''.
Justin se v show objeví po boku Carly Jepsen. Justin byl už včera také fotit cover k prvními singlu. Teď už jen zbývá, si počkat do 1. března a sledovat v odpoledních hodinách show Ryana.

Personal Photo #231

29. února 2012 v 14:45 | IvankaJB |  Personal photo
A zde jsou opět nové osobní fotky z Instagramu. Všechny jsou foceny ze včerejška, když byl Justin fotit Photoshoot k novému singlu z alba ''Believe''. První fotka je z Justinového Instagramu a je vyfocena v době, kdy zrovna jeli autem do studia. K fotce napsal: ''Dobré ráno''. Další fotku přidal také Justin a už je focena ze studia, kde už má taky upravené vlasy stylisty. Vypadá zde opravdu sexy. K fotce napsal: ''Uh oh stylová doba''. A poslední fotku přidal na Instagram Alfredo a k fotce napsal: ''Jen jsem se přiblížil k Justinovi, abych si ho mohl vyfotit. Příběh mého života''.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Justin přichází do studia fotit Photoshoot; LA - 28. 2. '12

29. února 2012 v 14:36 | IvankaJB |  Candid
Justin byl viděn, jak v úterý přichází do studia v Los Angeles, kde byl údajně fotit Photoshoot pro jeho první singl z alba ''Believe''. Album se už opravdu blíží a Justin prozradil, že nový singl z alba výjde už v březnu! :) Justin po celou dobu třesl v ruce lahví, v doprovodu svého otce Jeremyho. Asi to vypadá, že Justin narozeniny asi skutečně oslaví po boku rodiny, když byl s Jeremym včera. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Singl ''Live My Life'' s Far East Movement již nyní na iTunes USA

28. února 2012 v 18:10 | IvankaJB |  News
Singl skupiny Far East Movement ve spolupráci s Justinem, "Live My Life" byl dnes propuštěn na iTunes USA. Nejen skupina Far East Movement, ale už i Justin psal na svůj Twitter, aby tento singl podpořili. :)
Justin také na Twitteru poděkoval skupině za pozvání nahrání společného duetu. Tato spolupráce je součástí nové fáze v kariéře Justina, kdy Justin udělal novou spolupráci s hudebníky, kteří jsou součástí spíše více dospělého publika. Justin roste se svými fanoušky a žije svůj život! :)
Singl se dá zakoupit na iTunes ZDE.


Personal Photo #230

28. února 2012 v 17:59 | IvankaJB |  Personal photo
Objevily se dvě nové osobní fotky. První fotka je focena ze včerejška. Justin přicházel do studia s Georgia Reign a Adonis, s kterými byl nahrávát album ''Believe''. Podle všeho byli Justinovi pomoct doladit nějaké drobnosti na albu. Justin prozradil, že s nimi opravdu tvrdě pracoval na textech a vytvořili společně skvělé věci v průběhu času ve studiu. A poslední fotka se řadí mezi ty starší a je focena v průběhu natáčení klipu ''Mistletoe'', kde byla Selena Justina podpořit.
imagebam.com imagebam.com

Twitter #181

28. února 2012 v 17:48 | IvankaJB |  Twitter

Odpočítávání na ITUNES - Za méně než 6 HODIN!!! JDEME!!

***

Taneční zkouška. Děláme zde práci.

***

Všichni jsou tak nadšeni. Nová kapitola se už blíží!!

***

Píšu šílený song. Právě teď jsem vážně nadšený. Jsme připraveni zveřejnit nějaké velké novinky tento týden. Všichni budeme slavit! MILUJU VÁS. MYSLÍM TO VÁŽNĚ! DĚKUJU VÁM!

***

JSEM MEDIALIZOVANÝ PRÁVĚ TEĎ!! WOOOOHOOOOO. Haha. Ano jsem medializovaný. VÁŽNĚ. Lol. Ne pro skutečnost. JÁ JSEM.

Reklama pro Punk'd: Justin s Taylor Swift dělají žert

28. února 2012 v 15:52 | ZuzQa |  News
Punk'd se vrátí 29.března na MTV. Seriál hlásá žerty na různých celebritách a Justin bude jejich prvním hostem společně s jeho kamarádkou, zpěvačkou Taylor Swift, kteří i právě teď natočili společně reklamu. V reklamě můžete slyšet bohužel pouze Justinův a Taylořin hlas, vidě tam nejdou. Ve videu je jakože na dortu loď Titanic, a Justin v něm řve, že prej hoří, a tak jak to chtějí uhasit, tak dort celý shodí, takže Titanic byl potopen :)) Dobrý video ;)

Více o propagačním videu Billyho Crystala s Justinem pro Oscar 2012

28. února 2012 v 15:37 | ZuzQa |  News
Včera jsem vám sem přidávala video, ve kterém jste mohli vidět, jak natočil Justin s Billym Crystalem jedno propagační video, pro nedělní večer a to pro Oscar 2012. Video mělo posloužit Billymu, protože když přišel na pódiu, tak tohle video sloužilo jako krátký úvod :)) Novináři se ale stihli při Oscar 2012 zeptat Billyho, jaké to bylo, natáčet takovéto video s Justinem. Billy odpověděl: "Justin byl skvělý. Je to velmi zábavný chlap a má nádherný smysl pro humor. Teď bych už jen chtěl mít stejně mnoho fanoušků na Twitteru, jako on."

Informace o Justinové knížce "Justin Bieber: Just Getting Started"

28. února 2012 v 15:22 | ZuzQa |  News
Určitě všichni víte, že Justin pracuje na jeho nové již druhé knížce, která bude o jeho životě. Kniha poslouží jako jeho životopis. Justin už jednu knihu má a to se svými začátky, ale tentorkát tato kniha bude o tom, co se dělo dál, jak se Justin vyvíjel a měnil, získal si více a více fanoušků a také, co všechno prožil a do jakých koutů světa se podíval ;) Tato kniha se bude jmenovat "Justin Bieber: Just Getting Started" a také se jí můžeme už dočkat tento rok a to konkrétně 13. září 2012. Kniha bude stát 14,95 dolarů (278 KČ), což mě dost překvapilo, protože jsem si myslela, že kniha bude stát o hodně více. Sice tato kniha má vyjít už v září, ale kdy se dostane až k nám, to doopravdy nevím.. Tuto knihu produkuje Harper Collins, který už také na Amazon.com zveřejnil předprodej této knížky a také i nějaké informace. Už se strašně na knihu těším, nemůžu se dočkat, jak bude vypadat titulní strana :))

Personal Photo #229

27. února 2012 v 20:15 | IvankaJB |  Personal photo
Vypadá to, že se Justin opět vrátil na Instagram. Přidal další úžasné a skvěle upravené fotky z doby, kdy byl se svými nevlastními sourozenci. :) K první fotce napsal: ''Chybíš mi.'' K druhé fotce napsal: ''Taky mi chybíš Jaxo.'' Ke třetí fotce napsal: ''Jsou kámoši.'' Ke čtvrté fotce napsal: '':).'' K páté fotce napsal: ''Vyfotil jsem si to.'' K páté fotce napsal: ''Sesterská a bratrská láska.'' A k šesté fotce napsal: ''Styl.'' Ty fotky jsou tak nádherné. Jazzy a Jaxo už táák vyrostli, jsou spolu tak rozkošní. :)♥ - Hlavně na té šesté fotce, vážně milý. A tu čtvrtou fotku jsem si zamilovala. Ale ta poslední je opravdu dokonalá..:*
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com

Twitter #180

27. února 2012 v 20:07 | IvankaJB |  Twitter
Chybí mi krása?

***

24 Hodin do hitu než bude na ITUNES a 3 Dny do....

***

A VELKÁ ZPRÁVA k Billy Crystal. Díky, že jsi byl součástí show a vážně jsi to zabil dnes večer.

***

chybí mi, taky tě miluju

***

Do té doby.

Justin má tři alba, které byli nejlépe prodávány v roce 2011

27. února 2012 v 16:51 | ZuzQa |  News
Jedna webová americká stránka Musicharts.net, právě zveřejnila jeden takový větší seznam v které jde o to, jaká alba byla minulý rok nejvíce prodávána. v tomto seznamu se objevilo 50 nejlepších alb. A dokonce se tam objevilo i nějaké to Justinovo album a né jen jedno. Objevili se tam hned tři jeho alba z pěti. Nejlepším Justinovým albem, které se zde umístilo se stalo album Under The Mistletoe, které se umístilo na 12. místě. Poté se umístilo na 25. místě album My World 0.2 a na 34. místě se umístilo album Never Say Never - The Remixes. Je to vážně úspěch, Justinovi moc gratuluji ;)

#12 Under The Mistletoe (2.073.900)
#25 My World 2.0 (1.404.400)
#34 Never Say Never - The Remixes (1.089.300)

Justin natočil propagační video s Billym Crystalem pro Oscar 2012

27. února 2012 v 16:37 | ZuzQa |  Video
Justin nebyl přítomen na Oscar 2012 (Annual Academy Awards), které se konalo včera (26. února) v Los Angeles, ale když se tam Justin neobjevil, tak alespoň natočil také propagační video s hercem Billym Crytalem. Video sloužilo k otevření Billyho vystoupení při slavnostním vyhlášení. I když nebyl přítomen na akci Justin, tak tam byla alespoň jeho přítelkyně Selena. Škoda že se tam také neobjevil, mohli být nějaké další fotky a videa, ale tak co ;) Ale video se jim opravdu moc povedlo, jen je škoda, že je to v takovéhle kvalitě, mohla být lepší, ale i přesto si video užijte :))

Justin bude na své narozeniny v The Ellen Show

27. února 2012 v 16:25 | ZuzQa |  News
Ellen DeGeneres oznámila v neděli (25. února), že prý uskuteční jedinečnou oslavu k Justinovým 18. narozeninám. Dne 1. března, se bude v Ellen Show konat velkolepá oslava a to jen pro Justina, které tam oslaví své velké 18. narozeniny. Ellen prohlásila, že oslava bude ve velkém stylu pro největší senzaci na světě. Hostem tohoto programu bude také i herečka Megan Mullally. Určitě po 1. březnu čekejte fotky a videa z Ellen Show ;)

Justin se Sel si šli koupit nějaké filmy, Orlando - 26. 2 '12

27. února 2012 v 16:10 | Susan |  Candid
Justin byl včera společně se Sel zastihnut, jak vychází z obchodu Blockbuster, což je obchod, kde si můžete zakoupit či půjčit nějaký film na DVD. Objevili se pouze dvě fotky. Jinak fotky jsou foceny z Kalifornie. Škoda že fotke není více, protože to Justinovi v té košili moc slušelo ;)
imagebam.com imagebam.com

Twitter #179

26. února 2012 v 17:30 | IvankaJB |  Twitter

hit bude zveřejněn na ITUNES o půlnoci veřer v pondělí. JSTE PŘIPRAVENI??

***

Je cool být ňouma

***

Kdo z vás se dostal do soutěže Slam Dunk?

Co má Justin v plánu na jeho 18. narozeniny?

26. února 2012 v 17:26 | IvankaJB |  News
Jak všichni víme, Justin ve čtvrtek 1. března, bude mít své dlouho očekávané 18. narozeniny. Hodně se spekulovalo o tom, co Justin připravoval na tento den tak speciálního. A podle webu HollywoodLife, Justin plánuje strávit den s rodinou a s blízkými přáteli, jak se očekávalo.
''Justin má v plánu strávit svůj velký den v nejbližším kruhu rodiny a přátel. Tento den chce strávit velmi osobně," říká blízký zdroj.
Zroj také uvádí, že rodiče a sourozenci Justina zůstanou v Los Angeles na oslavu, ale ve skutečnosti, Jazzy, Jaxon A Jeremy se již vrátili do Kanady, jak psal Jeremy nedávno na Twitter. Možná, že Justin nemůže shromáždit co nejvíce lidí z jeho rodiny a přátel, jak jen je možné. Každopádně si Justin může být jistý, že jeho fanoušci budou v tento velký den slavit po celém světě.

Jardc87: Justin Bieber - Born To Be Somebody

26. února 2012 v 17:15 | IvankaJB |  Video
Jardc87 opět vytvořil další klip k Justinovému songu ''Born To Be Somebody''. Tentokrát klip vytvořil proto, aby takto popřál Justinovi k 18. narozeninám, které oslaví přesně za 4 dny. :) Z klipu jde vážně úžasně poznat, o co tam vlastně jde a co nám všem chtěl ukázat. A navíc se děj k songu opravdu náramně hodí. :) A ta grafika je také opět perfektní. Pokud jste si také tak oblíbili jeho videa jako já, určitě vám doporučuji, aby jste se na video podívali.

Beliebers - Jednou, když budu mít vnoučata ...

26. února 2012 v 17:06 | IvankaJB |  Video
Objevilo se jedno opravdu dojemné video, které vytvořili fanoušci Justina. Je to vážně neuvěřitelné. Ten text, který je ve videu, je opravdu dojemný. I teď, po shlédnutí a přečtení celého videa, jsem tak trochu mimo. Pokud umíte alespoň trochu anglicky, určitě si to pusťte, stojí to za to...:') ''Beliebers - Jednou, když budu mít vnoučata.''
..................................................................................................................................
archiv | © justin-bieberfever.blog.cz | search | © 30. 5. 2010