Prosinec 2011

Personal Photo #196

31. prosince 2011 v 19:24 | IvankaJB |  Personal photo
Ahoj, mám tu pro Vás 1. článek roku 2012, vážně skvělé. :) Zde jsem našla 4 nové osobní fotky Justina. První fotka je focena z letadla a řekla bych, že je zrovna focena na cestě do NY. Další dvě fotky jsou foceny již v NY, kde Justina zastihli dvě šťastné fanynky. A poslední fotka je focena na ledě, kde je kromě Justina také Alfredo. Alfredo tuhle fotku také přidal a napsal k ní: ''Bruslíme jako ZVÍŘATA!'' A další fotku jsem náhodně našla - nádherná. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Twitter #123

31. prosince 2011 v 19:18 | IvankaJB |  Twitter
Zavolejte mi, možná to je tím, že song od Carly Rae Jepson je nejchytlavějším songem, který jsem kdy slyšel lol

***

Všiml jsem si. A jsem vám vděčný.

***

Já a vydáme nový song v 12 hodin dnes večer. Buďte první, kdo to uslyší.!!!!!!!

Šťastný Nový rok 2012!

31. prosince 2011 v 13:16 | IvankaJB |  My
Právě dnes je 31. prosince 2011, což znamená, že je to dnes již poslední den tohoto roku! :) A proto, bych Vám chtěla opravdu od srdce popřát Šťastný Nový rok 2012 a ať do toho nového roku vstoupíte pravou nohou. Doufám, že tento rok oslavíte v okruhu rodiny nebo přátel a tento rok zakončíte se vší úctou. Pevně věřím, že rok 2012 přinese co nejvíce radosti a spokojenosti. I přesto, že se všude píše, že rok 2012 má být krizový a plný změn, tak doufám, že ho všichni ve zdraví přežijeme. :)
Také Vám musím popřát do nového roku 2012 hodně štěstí, zdraví, lásky, práce či úspěchů ve škole. Každý den si užívejte naplno, jako by byl poslední, protože nikdy nevíte, co se stane.
Myslím, že nejduležitější věci co jsem Vám chtěla popřát jsem řekla. Ještě musím zmínit něco k tomuto blogu. Pevně věřím, že sem budete nadále poctivně chodit a komentovat články. Jsem moc ráda, že tento blog nadále bezpochybně funguje a ještě mě ani Zuzku (která je mimochodem nejlepší spoluadminka) nepřestal bavit, za což jsem vděčná. Doufám, že se Vám tu bude nadále líbit a návštěvnost se bude nadále rozrůstat...
Všem moc děkuju, mám Vás moc ráda. ;)♥ Tak ještě jednou Šťastný Nový rok 2012!

Justin bude slavit Silvestra na Times Square v New Yorku

31. prosince 2011 v 9:58 | ZuzQa |  News
Silvestr a Nový rok má Justin již naplánován. Bude totiž trávit poslední čas v tomto roce v New Yorku a to v Times Square. Justin tam bude trávit svůj poslední čas v tomhle roce a pak tam bude jeden mezi prvními v příštím roce 2012. Justin zde prý bude mít dokonce i vystoupení, což je úžasné, takže se určitě objeví nějaké fotky a videa. Justin také o tom napsal i na Twitter: "NYE na Times Square NYC s v sobotu v noci. Máme něco speciálního v plánu." Prý by tam měla ivystupovat Lady Gaga, ale to nevím jistě. Justinův výkon na Times Square bude vysílán živě na MTV norte-americana na Dick Clark's New Year's Rockin' Eve with Ryan Seacrest dnes večer 31. prosince.

Justin v New Yorku s fanoušky - 30. 12. '11

31. prosince 2011 v 9:24 | ZuzQa |  Candid
Objevila se bohužel jenom jedna fotka ze včerejška, kdy byl Justin v nějaké části New Yorku s fanoušky a se svým bodyguardem. Fotka je sice i nekvalitní, ale alespoń víme, kde včera Justin byl ;)
imagebam.com

Hlasujte pro Justina, aby se stal ''Nejlepší modelem roku 2011''

30. prosince 2011 v 20:57 | IvankaJB |  Vote for Justin
Justin je opět v další anketě na webových stránkách HolliwoodLife.com, kde můžete Justina zvolit ''Role Model Of The Year'' - (Mladým modelem roku). Kromě Justina jsou v anketě další známé osobnosti jako je Taylor Swift, Selena Gomez, Nick Jonas a nebo Taylor Lautner.
Pokud chcete Justina také podpořit, hlasujte pro něho ZDE. Tuhle anketu už jsem viděla někdy kolem odpoledne, ale předtím ještě vyhrávala Miley.
Nyní ji Jus už předehnal. :)

Časopis Billboard Brasil uvádí album ''Under The Mistletoe''

30. prosince 2011 v 20:36 | IvankaJB |  Photo
Justin se stal hlavní tváří současného čísla časopisu Billboard Brasil. Zatím jsem našla jeden scan z časopisu, kde píší především o albu ''Under The Mistletoe'' a také o charitě. Bohužel, vám toho více nepřečtu, protože portugalsky vážně neumím.
imagebam.com

Personal Photo #195

30. prosince 2011 v 20:30 | IvankaJB |  Personal photo
Dnes není moc novinek, ale ještě se pokusím něco málo najít.. Zde jsou alespoň nějaké další nové osobní fotky. Dvě jsou opět z Instagramu Justina. Na první fotce si Justin vyfotil svého tátu Jeremyho a k fotce napsal: ''Táta se houpe #swaghat.'' A k druhé fotce napsal: ''Opět na cestě.'' Další fotka je focena s Justinovými fanynkami. A další fotky jsou opět z basketbalu, takové Justinovi momentky. :) P.S. Dala jsem Vám tam znovu ty fotky, jak se dívají na ty roztleskávačky (když u Vás měly takový úspěch) v lepší kvalitě. ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com

Twitter #122

30. prosince 2011 v 20:19 | IvankaJB |  Twitter
Atta kluk fotí 58!!! Jaké zvíře

***

Miluju strávený čas s mým velkým bráchou.

***

http://twitvid.com/PDL5M - Hokej s Toronto Maple Leafs

***

NYE na Times Square NYC s v sobotu v noci. Máme něco speciálního v plánu.

Personal Photo #194

30. prosince 2011 v 10:49 | IvankaJB |  Personal photo
Zde je alespoň pár osobních fotek. První fotku jsem náhodně našla a druhou přidal Alfredo, kde je s Justinem na námestí Time Square. K fotce napsal: ''Já. Justin. Times Square. K nepoznání. NEJLEPŠÍ MÓDA.'' Další dvě fotky jsou ještě ze středy, jak byl Justin s Ryanem na basketbalu - pohled na roztleskávačky. Další fotka je také novější a je focena s Chazem (další Justinův nejlepší kamarád z dětství) a s nějakým dalším klukem - fotka je pořízena ze Stratfordu. A na poslední fotce je Justin vyfocen s fanynkou.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Justin s Ryanem Butlerem na basketbalu v Air Canada Centre - 28. 12. '11 #2

30. prosince 2011 v 10:30 | IvankaJB |  Candid
Dobré ráno, dnes Vám sem přidávám další fotky z basketbalového zápasu NBA, na kterém se byl Justin ve středu podívat se svým nejlepším kamarádem Ryanem. Zápas hrál tým Indiana Pracers proti Toronto Raptors. Objevily se totiž další fotky a jsou naprosto skvělé. :) Justin je na nich úžasný a moc mu to slušelo. Nejkrásnější fotky jsou ty poslední, focené spíše z blízka. ;) P.S. Všimli jste si, jaký měl Justin krásný prsten na pravé ruce? :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(více fotek v celém článku)

Personal Photo #193

29. prosince 2011 v 20:42 | ZuzQa |  Personal photo
Dnes přidal Justin na Instagram doopravdy hodně fotek, tak vám je sem dám. K první fotce Justin napsal: "Západ slunce" K druhé fotce napsal: "sledování raptors" Ke třetí fotce napsal: "#myview" Ke čtvrté fotce napsal: "Ani náhodou jose" K páté fotce napsal: "Jsem na to hrdý" K šesté fotce napsal: "Udržujte je v čistotě haha" K sedmé fotce napsal: "Chillin s homeys" K osmé fotce napsal: "Bratři" K deváté fotce napsal: "Jaký je to kámoš" A na poslední fotce můžete vidět fotku, z Justinového turné v Sao Paul, takže to je starší fotka. Všechny fotky jsou opravdu překrásné, ale nejvíce se mi líbí ty dvě poslední co Justin přidal na Instagram, ty jsou okouzlující :))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Twitter #121

29. prosince 2011 v 15:19 | ZuzQa |  Twitter
Projde kolem muže. A boom pokračuje dynamit http://www.twitvid.com/DRWTJ

***

RT pokud jste rádi, že NBA je zpět!

***

Vy tohle máte rádi, a tak vám to sem dávám. DODRŽUJTE ČISTOTU. haha
imagebam.com

Justin s Ryanem Butlerem na basketbalu v Air Canada Centre - video

29. prosince 2011 v 15:01 | ZuzQa |  Video
Také se objevilo video ze včerejška, když byl Justin společně se svým kamarádem Ryanem Butlerem na basketbalovém zápase v Air Canada Centre. Na videu můžete vidět, jak se Justin dívá na zápas, vezme si mobil do ruky a něco na něm píše. A poté ještě i do kamery ukáže, že je vše v pořádku, takže dá palec nahoru :) Škoda že je video tak krátké.

Účesy Justina a Emmy Watson jsou nejvlivnějšími za tento rok

29. prosince 2011 v 14:55 | ZuzQa |  News
Zdá se, že tento rok jsou v módě hodně krátké účesy. Protože v souhrnu o styl hvězd se zařazuje i účes a zdá se, že nejlepší účes má Justin a Emma Watson a proto jsou nejvlivnějšími celebritami roku 2011. Kosmetické salóny jsou i proto přeplněné objednávkami na krátké vlasy. Nadšení přesahuje limit, kde rostoucí výzkum ukazje, že na googlu jsou nejlepší účesy Justina a Emmy. Podle věstníku, to vypadá na vlekou změnu pro ženy, i přesto že krátké vlasy už byli v módě od 90. let. A u mužů jsou krátké vlasy skoro samozřejmností, ale teď hlavně je v módě mít účes jako Justin :)

Beliebers soutěží v kategorii Nejlepší fanoušci v 93.3 FLZ Awards 2011

29. prosince 2011 v 14:37 | ZuzQa |  Vote for Justin
Americké rádio FM 93,3 FLZ provádí on-line ocenění v různých kategoriích. Justina a jeho Beliebers samozřejmě nevynechali. Justin soutěží v kategorii Celeb Needing A Time Out. Pokud chcete pro Justina hlasovat, tak klikněte ZDE. Ale také se nezapomnělo ani na Justinové fanoušky, kterým se říká Beliebers. To je kategorie Best Fans. Pro ně můžete také hlasovat ZDE. V této kategorii s fanoušky soutěží také i Lady Gaga, Demi Lovato, Selena Gomez, Rihanna a další. Tak prosím hlasujte, ať Justin obě kategorie vyhraje :))

Více informací o autonehodě prarodičů

29. prosince 2011 v 14:25 | ZuzQa |  News
Včera nám Susan poslala již přeložený článek o autonehodě Justinových prarodičů. Teď vám sem, ale já přináším více bližších informací o této nehodě. Bruce a Diane Dale jeli ve středu (28. prosince) po dálnici v obci Township, na východě Perth a severovýchodně od jejich rodného města Stratford, ale když jeli po levé straně silnice, tak pak spadli do příkopu. Bruce si zlomil čtyři žebra, zatímco jeho žena Diane neměla žádné zranění. Zdroj Wijnands má ale pro nás ještě podrobnější informace: "Bruce Dale jel po dlážděné silnici ve venkovském městečku, ale všude byl sníh a silnice byli namrzlé a tak to Bruce nevytočil a prostě zajeli do příkopu, kde prorazili pár stromů, keřů a dokonce i nějaké malé podniky. Vozidlo se nakonec vytáhlo z příkopu a stálo na silnici naprosto zničené a kolem nastal naprostý chaos." Bruce byl nakonec převezen do všeobecné fakultní nemocnice ve Stratfordu, ale ještě v ten stejný den ho z nemocnice propustili. Jsem strašně mco ráda, že se nestalo nic vážnějšího a že oba jsou už ve zdraví doma :)

Duet mezi Justinem a Nicki Minaj v roce 2012?

29. prosince 2011 v 13:52 | ZuzQa |  News
Po zjištění, že Justin je na seznamu skladeb "best-selleru" v žánru Hip Hop spolu s talentovanou zpěvačkou Nicki Minaj, došlo k hovoří o tom, jestli by tihle dva spolu nemohli mít i duet. Zdá se, že v hudebním světě, jsou to dvě nejpopulárnější hvězdy, a proto se zdá, že producenti chtějí, aby nahrál Justin s Nicki zajímavý duet v roce 2012. Podle mě nemůžeme pochybovat, že pokud by se smíchal Justinův sladký a romantický hlas s explozivní a hlubokou hudbou Nicki Minaj, tak že by to byl fascinující duet. Já sice Nicki nemám až nějak moc ráda, ale je pravda že je to dobrá raperka.

Justin a Tylor Swift patří mezi nejvzdělanější celebrity roku 2011

29. prosince 2011 v 13:42 | ZuzQa |  News
Jak už se tak říká, tak Justin a Taylor Swift jsou nejkrásnějšími celebritami Hollywoodu. Není se čemu divit, protože oba dva mají výborný styl, krásnou pleť, ale také mají i dobrou kariéru. A podle odborníků z etiky The National League, Justina Biebera, Juniora Cotillionse, Taylor Swift a Paula Abdula, byli tyto celebrity jmenovány nejvzdělanějšími celebritami roku 2011. A také pak ještě organizace zveřejnila seznam nejvýraznějších vzorů roku. A tam byl také vybrán Justin a Taylor a to kvůli tomu, že stále ukazují zdvořilost ke svým fanouškům a věnují jim maximální pozornost. Je to vážně super, že se umístila spolu hned ve dvou seznamech. Oboum jistě také Gratuluji :))

Justin s Ryanem Butlerem na basketbalu v Air Canada Centre - 28. 12. '11

29. prosince 2011 v 13:25 | ZuzQa |  Candid
Objevili se fotky ze včerejška, když byl Justin se svým kamarádem Ryneam Butlerem na basketbalovém zápase v Air Canada Centre. Ona totiž už začala opět sezóna basketbalu NBA a tak si to nemohl Justin s Ryanem nechat ujít. Jsem moc ráda, že se konečně objevili nějaké fotky :) Justinovi to tam strašně moc sluší, je tam pěkně upravený :))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
..................................................................................................................................
archiv | © justin-bieberfever.blog.cz | search | © 30. 5. 2010