Listopad 2011

Justin žádá svoji mamku o pomoc s nákupem dárků na Vánoce

30. listopadu 2011 v 20:31 | ZuzQa |  News
Určitě víte, že Justin má teďka hodně práce a to s natáčením klipů, prosazováním nového alba Under The Mistletoe a také ještě i nahrává písničky na své album Believe, které mu výjde někdy příštím rokem. Justin tak kvůli těmto věcem nemá moc času ani na nakupování dárků pro své nejbližší. Proto si Justin s sebou na nákupy vezme svojí mamku Pattie, která mu s nákupem pomůže a to hlavně s dárky pro Selenu a také pro Ushera. Je to vážně blbý, že Justin na tohle nemá čas, ale je velké štěstí že má svojí maminku, která mu se vším pomůže ;)

Twitter #93

30. listopadu 2011 v 20:21 | IvankaJB |  Twitter
Jsem z Japonska...

***

do SVĚTOVÉ PREMIÉRY mého videa s pro "All I Want For Christmas Is You" v Rockefeller Rozsvícení stromu na NBC!

***

jsem na vás tak PYŠNÝ! ! Je to úžasný! Světová Premiéra také! "ALL I Want For Christmas Is You" vy jste ! Miluju Vás!

***

Vánoce se brzy blíží! . A dnes večer na NBC je Premiéra videa "ALL I WANT FOR CHRISTMAS IS YOU" s !

***

Mám několik přátel s kterými se dnes večer spojím na jevišti v Rockefeller Rozsvícení stromu na NBC ujistěte se že to budete sledovat. VELKÁ PŘEKVAPENÍ.

Výročí klipu One Less Lonely Girl a Pray!

30. listopadu 2011 v 13:25 | IvankaJB |  News
Dnes 30. listopadu 2011 tu máme dvojnásobné výročí klipů Justina. Právě dnes slaví 2 výročí klip One Less Lonely Girl a zároveň dnes slaví své 1 výročí klip Pray. :) Je to opravdu úžasné, že je to ve stejný den. A oba klipy i songy jsou naprosto úžasný. One Less Lonely Girl je Justinův vůbec druhý klip v jeho kariéře, hned po One Time. :) Je to opravdu velký úspěch. A to ani nemluvím o počtu shlédnutí - je také opravdu vysoké. A klip Pray je také úžasný proto, že ho Justin natočil kvůli nemocným dětem atd. Je opravdu zlatej. :) Takže VŠECHNO NEJLEPŠÍ.
P.S. Hlasujte prosím v 13. kole SonS ZDE (Next 2 You)

Jennifer Lopez by chtěla nahrát duet s Justinem?

30. listopadu 2011 v 13:11 | IvankaJB |  News
Podle internetových stránek MyWay, se prý údajně zpěvačka Jennifer Lopez zajímají o práci s Justinem. Poté, co viděla Justina zpívat jeho novou písničku ''Mistletoe'' na udílení cen American Music Awards 2011 v neděli, si Justina naprosto zamilovala.
Jennifer Lopez řekla o Justinovi: "Myslím, že je velmi milý. Moc ráda bych s ním na něčem pracovala. On je opravdu dítě, které má velký talent."
Co si myslíte o možném duetu mezi Jennifer a Justinem?

Justin a Selena v Texasu

30. listopadu 2011 v 13:04 | IvankaJB |  Photo
Teprve až nyní, se objevila vůbec první fotka Justina a Seleny, jak jsou společně v Texasu na Den Díkuvzdání a den strávili společně s rodinou Seleny. :) Jak můžete vidět na fotce dole, Justin se Selenou procházejí v ulicích Dallasu, kde se Selena narodila. Škoda, že se objevila jen tahle fotka, ale alespoň mají dostatek soukromí.
imagebam.com

Personal Photo #169

30. listopadu 2011 v 12:58 | IvankaJB |  Personal photo
Našla jsem 3 nové osobní fotky Justina. Na první fotce je Justin, jak chová dítě a kmotrem dítěte je Alfredo Flores. :) Další dvě fotky jsou nejnovější fotky s fanouškami.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Justin mluví o spolupráci s Michael Buble

30. listopadu 2011 v 12:48 | IvankaJB |  Video
Justin také natočil jedno krátké video, kde mluví o spolupráci na jeho Vánočním vystoupením s Michael Buble. Moc hezky zde o něm mluvil. Už se nemůžu dočkat až to vystoupení uvidím. Jak už jsem psala, pořad ''A Michael Buble Christmas'' bude vysílán v americe v úterý 6. prosince na stanici NBC. Justin je zde opravdu úžasnej. :)

''A Michael Bublé Christmas'' NBC Speciální Trailer

30. listopadu 2011 v 12:43 | IvankaJB |  Video
Už nyní se objevil také speciální trailer ze stanici NBC, která bude příští úterý 6. prosince vysílat pořad ''A Michael Bublé Christmas,'' kde měl Justin také vystoupení. Justina můžete v traileru vidět od 0:09. :)

Justin mluví o rozsvícení Vánočního stromu v Rockefeeler Center

30. listopadu 2011 v 12:40 | IvankaJB |  Video
Objevilo se jedno video, ještě ze dne, kdy byl Justin v Rockefeeler Center, kde rozsvicoval Vánoční strom spolu s ostatními. Nejen, že tam Justin speciálně strom rozsvítil, ale měl tam také vystoupení. Justin v tomto videu mluví o samotném rozsvicování stromečku. :) Justinovo vystoupení bude také v Americe vysíláno příští úterý 6. prosince na stanici NBC. Justinovi to zde moc sluší. :)

Justin, Sel a Jaden bruslí na ledě

29. listopadu 2011 v 20:37 | ZuzQa |  Candid
Objevili se dvě fotky, jak Justin společně se Sel a Jadenem bruslí na ledě. Doopravdy ale nevím odkud jsou fotky pořízeny a také z jakého jsou dne, ale myslím že ze dneška, ale to vám opravdu nemohu potvrdit. Jen je škoda, že fotky nejsou v lepší kvalitě no.
imagebam.com imagebam.com

Ukázka z klipu All I Want For Christmas Is You

29. listopadu 2011 v 20:24 | ZuzQa |  Video
Před chvílí se objevilo kousek klipu All I Want For Christmas Is You, na kterém Justin spolupracuje s Mariah Carey a výjde oficiálně zítra. Tento úryvek je opravdu úžasný, je fakt dobrý vidět jak Justin jakoby nakupuje a všechno hází do nákupního vozíku. Dokonce v tomto úryvku můžete vidět i Alfreda Florese, jak také nakupuje. Na klip už se vážně strašně moc těším :))

Twitter #92

29. listopadu 2011 v 20:22 | IvankaJB |  Twitter
Více než 6 milionů shlédnutí!

***

Miluju nové album mého velkého bráchy . Máme také něco pro vás na náš další společný projekt. On je můj velký brácha na celý život

***

Slyším melodie když vaše srdce bijí

***


***

Sleduji staré záběry z turné....MILUJU MOJE FANOUŠKY! Není nic na světě co bych měl víc rád. ONI JSOU NEJVĚTŠÍ!

Justin bude spolupracovat s Drakem?

29. listopadu 2011 v 15:33 | ZuzQa |  News
Justin včera na Twitetr napsal něco o možné spolupráci mezi ním a jeho velkým kamarádem Drakem. Justin na Twitter napsal: "miluju nové album mého velkého bratra . my máme něco pro můj další projekt. on je můj velký bratr pro život" Jestli spolu budou mít spolupráci například na Justinovém novém albu Believe, které výjde někdy začátkem roku 2012, tak to bude opravdu úžasná písnička, protože Draka mám moc ráda :))

Flash Mob v obchoďáku v den Black Friday

29. listopadu 2011 v 15:07 | ZuzQa |  Video
Už se blíží Vánoce a něktřelí lidé přemýšlejí co koupit svým blízkým. Velká spousta lidí, si však tím už nemusí dělat hlavu, protože si zašli do obchodu, kde koupili jako dárek Justinův parfém Someday. Lidé hlavně vůni nakupovali v Black Friday, což je takový nákupní svátek. Také pár tanečníků v obrovském obchoďáku zatančili, aby upoutali pozornost lidí a tak si koupili nějaké dárky, které souvisejí s Justinem. Tanečníci tancovali na písničku Mistletoe a vážně moc se jim to povedlo, na to že to byli jen nějaké děti, kterétím tráví volný čas ;) Určitě se na tohle video podívejte a jinak tohle představení se nazývá Flash Mob.

Justin je nejvyhledávanější na bing.com za rok 2011

29. listopadu 2011 v 14:50 | ZuzQa |  News
Justin je také i nejvyhledávanější na bing.com. Tato stránka je něco podobného jako například google. Každý rok byla nejvyhledávanější známá herečka a také modelka Kim Kardashian. Seznam tohoto žebříčku bing.com se vyhlašoval včera večer. Tento seznam zahrnuje celebrity, technologie, produkty, televizní pořady a zpravodajství a nad tímto vším Justin vyhrál. Justinovi tím pádem moc gratuluji ;)

Justin vystoupí tento týden v X-Factoru

29. listopadu 2011 v 14:31 | ZuzQa |  News
Televizní diváci ve Velké Británii budou více než překvapeni, tento týden, kdy se na podiu v X-Factoru objeví Justin a zazpívá svůj vánoční hit Mistletoe. Možná že toho zazpívá více, ale to vážně nevím. Dokonce se i povídá o tom, že tam bude Justin vystupovat dvakrát a to tento týden a pak ještě 10. prosince. Nevím co je na tom pravdy, ale pokud to pravda je, tak to je vážněě úžasné. Je to ale možné, protože se plánovalo to, že chtějí aby Justin zazpíval když bdue semifinále a pak ještě ve finále, kde bude zpívat více než jen jedna hvězda. Už se vážně těším na Justinovo vystoupení :))

Justin chce být o svátcích se svojí rodinou i se Sel, jak to udělá?

29. listopadu 2011 v 14:22 | ZuzQa |  News
Justin v rozhovorech říká, že bude o svátkách hlavně se svojí rodinou. Jenže také chce být zároveň i se svojí přítelkyní Selenou. Justin má po díkuvzdání dva týdny volna, takže si užívá tyto dny pouze se Selenou a s její rodinou v Texasu. Justin se ale také nechce vzdát své rodiny, kdy s nimi chtěl být o Vánocích, ale také zároveň nechce být bez Seleny o svátcích na tak dlouho. Jsem vážně moc zvědavá, jak to Justin se Sel udělají. Jelikož má Justin dovolenou je méně novinek na blogu.

Justin se Sel sledovali v kině film Breaking Dawn

28. listopadu 2011 v 20:56 | ZuzQa |  News
Podle webové americké stránky HollywoodLife byli Justin se Selenou na dalším dílu Twilight ságy a to Breaking Dawn. Na filmu byli údajně po dni díkuvzdání. Během svého pobytu v Texasu se pár vydal do kina do divadla The Magnolia v Dallasu dívat se na původní díl Breaking Down. Sice nejsou moc žádné důkazy jako třeba fotky nebo videa, ale prý si jsou úplně jisti, protože je několik lidé spatřilo.

Justin se Sel spatřeni v noci v Texasu

28. listopadu 2011 v 20:37 | ZuzQa |  News
Možná že si říkáte, proč Justin už moc nepíše na svůj Twitter a proč se nějak moc neobjevují novinky. No, je to asi kvůli tomu, že na psaní na Twitter nemá čas, protože je právě teď se Selenou a to v Texasu u Seleniných rodičů, kde jsou hlavně kvůli díkuvzdání, které bylo 24. listopadu.
A právě v Texasu je potaklo několik fanoušků, kteří se s tím i svěřili na internetu. Právě před dvěma dny je spatřilo několik fanoušků. Justin se Selenou prý leželi na ulici v nějakých místech v Texasu, takže nejspíše asi někde na trávě a dívali se na hvězdy. Pak prý, ale z ničeho nic, oba dva vyskočili a Selena skočila Justinovi do náruče a pak se začali líbat. Fanoušci ale nejdříve nevěděli, kdo to je, a tak se tam zajeli podívat. Prý se na sebe všichni dívali asi tak 3 sekundy a pak začali fanoušci šílet. Prý nevěděli, jestli mohli požádat o fotku, a tak začali v autě křičet a projeli blízko nich. Poté, když už se fanoušci rozhodli o fotku požádat, tak tam už Justin se Sel nebyli. Pro fanoušky bylo opravdu úžasné vidět Justina se Sel v noci někde na ulici, kde je vůbec nečekali.

Fotka z videoklipu All I Want For Christmas Is You

28. listopadu 2011 v 20:19 | ZuzQa |  Photo
Objevila se jedna fotka z videoklipu All I Want For Christmas Is You, který bude propuštěn do světa 30. listopadu, což je za chvíli. Fotka se mi strašně moc líbí. Je to strašně moc vánočně naladěné, takže se máme určitě na co těšit ;)
imagebam.com
..................................................................................................................................
archiv | © justin-bieberfever.blog.cz | search | © 30. 5. 2010