Srpen 2011

První rok výročí show v Madison Square Garden

31. srpna 2011 v 20:36 | IvankaJB |  News
Právě dnes 31.srpna 2011, je to přesně rok, který uběhl od Justinové první show a den který je historickou kariérou Justina v Madison Square Garden.
Justin měl opravdu hodně problémů, aby v této vyhlášené aréně mohl vystoupit, protože měl vážně velký problém s hlasem, což jste také mohli vidět ve filmu Never Say Never. Ale i přesto Justin vystoupil a lístky byli vyprodáný do 22 minut a koncert nakonec skončil se šťastným koncem pro Justina a jeho fanoušky, kterým se splnil sen a jejich velké nadšení bylo také poté splněno a to, že se natočil velmi inspirující film ve 3D, v kterém jsou také záběry i ze samotné arény.
Když se Justin a jeho manažer před rokem rozhodli, že udělají show v Madison Square Garden, mnoho lidí je považovali za blázny, a že není možné, aby arénu vyprodal, ale Justin to dokázal a již za 22 minut bylo úplně vyprodáno, což je ještě dokonalejší a inspirovalo to také k natočení filmu Never Say Never.
Na Twitteru, fanoušci začali psát vzkazy s poznámkami o historii prodeje vstupenek, když Justinovi vstupenky na MSG byli vyprodány během pouhých 22 minut a nyní probíhá takové výročí, připomínající různé momenty z přehlídky, a které byli také ve filmu Justina.

Justin v Los Angeles - 30. 8. '11

31. srpna 2011 v 20:16 | IvankaJB |  Candid
Justin je momentálně v Los Angeles, kde ho také v úterý (30. srpna) novináři zastihli, jak jde po nějaké ulici v LA. Samozřejmě tam s ním byl i Kenny, ale vůbec nevím kdo je ten další, co s nimi šel. Řekla bych, že nejspíše šli někam do nahrávacího studia. Justinovi to moc slušelo a ty jeho ponožky...
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Twitter #3

31. srpna 2011 v 20:04 | IvankaJB |  Twitter

***

Všechno nejlepší k narozeninám mami Jan !! Brzy se uvidíme. Doufám že si užiješ legraci ty dva dny.

***

Pracujeme tvrdě!! Musím uspět dál v této době.

***

COŽE!?! Už je to rok co jsem hrál v Madison Square Garden a dělal !??! ŠÍLENÉ!! VDĚČNÝ. NEVER SAY NEVER

Jsem zpět! Křest a projekce byla vážně úžasná!

31. srpna 2011 v 18:27 | IvankaJB |  My
Jsem zpět! :) Včera byl vážně neuvěřitelný den, asi jeden z nejlepších, protože se také týkal z hlavní části Justina. Kdybych nemusela ráno brzy (v 6:45) vstávat, bylo by to dokonalý, ale to je jen detail.
Tak teď už k tomu křtu a projekci Justinového filmu Never Say Never. Moderoval to, jak nejspíše všichni víte Petr Vágner, který byl mimochodem velmi vtipný a na Justina žádným způsobem nijak nenarážel. Poté tam byl také Ben Cristovao, který DVD oficiálně pokřtil a řekl k Justinovi velmi pár hezkých slov. Už si to moc nepamatuji, ale vím, že řekl, že s Justinem má společný to, že oba mají rádi Ushera a poté také řekl, že je to skvělý umělec, má úžasné klipy a také, že má úžasnou choreografii. Také tam měli vystoupení česká skupina 5Angles a byl tam také Noah Ellenwood (SuperStar), který byl také součástí křtu a řekl, že s Justinem mají společné to, že oba milují hudbu.
(více v celém článku)

Happy Birthday Jan Smith!

31. srpna 2011 v 13:15 | ZuzQa |  News
Dnes 31. srpna 2011 slaví naozeniny Justinova učitelka zpěvu Jan Smith také přezdívaná jako ''Mama Jan.'' Přeji ji všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, pracovních úspěchů a ať má stejně tak dobré vztahy s Justinem jako do teď. ;) Justin jí také popřál i přes Twitter: ''Všechno nejlepší k narozeninám Mama Jan !! Brzy se uvidíme. Doufám že si užiješ legraci ty dva dny.''

Personal Photo #106

31. srpna 2011 v 12:02 | ZuzQa |  Personal photo
Nové osobní fotky. :) Nějaké fotky jsou ze studia a nebo ještě také z VMA 2011.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Next 2 You na 1. místě v Top Mix

31. srpna 2011 v 8:40 | ZuzQa |  Vote for Justin
Videoklip Next 2 You, který je natočen spolu s Justinem a Chrisem Brownem se umístila v žebříčku Top Mix na 1. místě. To je naprosto skvělé, že předběhl všechny ty videoklipy a dostal se na první místo :) Ale také, pokud tam nechcete videoklip Next 2 You a líbí se vám ještě více nějaký jiný Justinův klip, tak si můžete ZDE napsat do okýnka artista/banda jméno např. Justin Bieber a do okýnka clipe např. U Smile. Najdete to hned napravo v menu :)

(v celém článku naleznete celý seznam)

Fanoušci v Rio de Janeiro už mají lístky na Justinův koncert

31. srpna 2011 v 8:22 | ZuzQa |  Candid
Veřejný prodej vstupenek na Justinův koncert v Rio de Janeiru začal včera v úterý (30. srpna). Fanoušci Justin jsou naprosto unešení s příchodem na Tour. Na stadionu, kde se prodávali lístky se tvořil strašně velký dav lidí. Mnoho fanoušků se tam utábořilo už od 28. srpna a asi po 40-ti hodinách čekání, několik fanoušků už mělo v ruce lístek Justina a plakali štěstím.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

A.J. McLean říká, že má Justin zůstat věrným

31. srpna 2011 v 8:09 | ZuzQa |  News
A.J. McLean je jedním ze členů bývalé kapely Backstreet Boys. Kapela měla celosvětový úspěch a měla dlouhou kariéru v 90. letech. A Právě teď A.J. výhradně promluvil k Justinovi a řekl mu, že má dlouhou a hlavně skvělou kariéru před sebou. "Neposlouchej záznamy a neposlouchej nic, co říkají média, ať už říkají dobré, špatné nebo odlišné zprávy. Hlavně zůstaň věrný sám sobě, zůstaň věrný své hudbě a naslouchej svým fanouškům." řekl A.J. pro HollywoodLife. Justin vždy pozorně naslouchá rady od významných umělců, takže tohle pro něj nebude žádný problém.

Justin měl autonehodu!

31. srpna 2011 v 7:53 | ZuzQa |  News
Již v včera v odpoledních hodinách se šel Justin projet se svým autem Ferrarim po Los Angeles. A poté byl podle zdroje LAPD připleten do autonehody. Infromační důstojník Herrer říká: "Dnes ve 12 hodin v bloku 10,900 Bluffside v Studio City došlo v podzemí parkoviště k něhodě. Justin Bieber řídil černé Ferrari, když Honda Civic se srazila s vozidlem. Nikdo nebyl zraněn auta nebyla poškozena."
Justim měl vedle sebe dokonce i nějakého spolujezdce. Harerra se ptali, jestli to nebyla Selena. Na otázku odpověděl: "Ne, Selena Gomez nebyla cestujícím."
Justin se dokonce i rozhodl, že pro jistotu zavolá policii, aby nic nezanedbal. Jinak jsem strašně moc ráda, že se nikomu nic nestalo a ani nikdo nedostal pokutu. Snad se tohle už vícekrát nestane, protože příště to může dopadnout i hůř.
imagebam.com

Nározeninová párty pro dceru Johnnyho Deppa na téma Justin Bieber?

30. srpna 2011 v 19:18 | ZuzQa |  News
Lily-Rose je dcerou uspěšného herce Johnnyho Deppa a také strašně velkou obdivovatelkou a fanynkou Justina! Zatímco je rodina na výletě lodí ve Francii, tak se objevila jedna fotka, kde Lily drží VIP party plakát Justina, který se prodává pouze v jeho officiálním obchodě. Zdá se, že dcera Johnnyho bude mít letošní narozeninovou párty na téma Justin Bieber, ale vše není zatím jisté.

imagebam.com imagebam.com

Otec s dcerou čekali na lístek na Justinův koncert 40 hodin

30. srpna 2011 v 19:06 | ZuzQa |  News
Otec s dcerou si zašli v neděli pro jeden Justinův lístek na koncert a vrátili se až dnes ráno. Takže otec s dcerou čekal na lístek celých 40 hodin. Lístky byli na show, která je naplánována na 5. října na Joao Havelange Stadium. Otec dcery řekl: "Dcera se furt ptala a prosila. Takže, jsme sem přijeli v neděli (28. srpna). Odpoledne jsme si nachystali přikrývky, občerstvení a plážové židle. Přežili jsme tu hlavně díky obyvatelům, kteří nám dost pomohli, a kteří umožnili také použít toaletu za 1 dolar."
Právě touhle dobou má dívka už lístek v ruce. Pláče a objímá svého otce. "Jsem velmi šťastná, že uvidím Justina naživo, jsem jeho velký fanoušek," řekla 12-ti letá dívka, která obdivuje Justina skoro už 2 roky. :)
imagebam.com

Krátký rozhovor na VMA o hadovi Johnsonovi

30. srpna 2011 v 9:28 | ZuzQa |  Video
Právě teď jsem našla jedno video z VMA 2011, kde dělá Justin krátké interview. Hned ze začátku si můžete všimnout, že za Justinem přišel i jeho kamarád rapper Big Sean a ptal se ho, co to tady dělá ten jeho had. Moderátorka si ho předtím totiž nevšimla, takže z něho byla vyděšená. A Pak se ho ptala na spoutu věcí o tom jeho hadovi Johnsonovi. Justin tam také o něm říká, že to je jeho kamarád, což je moc hezký :)

Justin zkopíroval styl od Kanye Westa?!

30. srpna 2011 v 9:15 | ZuzQa |  News
HollywodLife napsal článek, že prý Justin zkopíroval styl Kanye West. On totiž měl Kanye minulý rok na předávání cen VMA červené sako, které ladilo i s kalhotami. Poté měl na sobě pár zlatých řetízků a červené boty. A to podle nich, Justin zkopíroval na toto předávání cen, co se konalo v neděli. Ikdyž měl Justin na sobě brýle a u sebe svého mazlíčka Johnsona, tak i přesto měl na sobě sako s kahotami a byl ověšen zlatými řetízky. Pouze si to dal prý do dvého Bieberovského stylu, jinak to má podobné. Nevím, jak vám, ale mě to teda nepříjde, že by to Justin zkopíroval, protož mají na sobě úplně něco jiného...
imagebam.com

Selena na Vánočním albu Justina?

30. srpna 2011 v 8:55 | ZuzQa |  News
Justin řekl, že z vánoční alba bude sbírat dary na dobročinné účely. Od té doby, všichni přemýšlí, kdo by na tom albu mohl být. Ale teď je dost pravděpodobné, že by se na jeho Vánočním albu mohla ukázat i Selena.
Začlo se o tom psát od té doby, co zveřejnil Kuk Harrell jednu fotku na svém Twitteru, kde je s Justinem a Selenou ve studiu. Kuk k tomu napsal: " a ve studiu včera po VMA" Ale stále si pamatujte, že tohle také nemusí být pravda, třeba to je jen opět další fáma a Selena se šla do studia za Justinem jen podívat.
imagebam.com

Nějací hackeři vymazali videa z Justinového YouTube?

29. srpna 2011 v 17:38 | ZuzQa |  News
Právě jsem se dozvěděla, že nějací hackeři se nabourali do Justinového YouTube (JustinBieberVevo) a smazali mu naprosto všechna nahraná videa. Nejen, že smazali všechna videa Justina, ale smazali např. nějaká videa Lady Gaga, Bruna Marse a nebo Miley Cyrus.
Je mi to opravdu líto, protože např. jeho videoklip Baby měl nejvíce shlédnutí. Doufám, že na to Justin co nejdříve příjde a nějakým způsobem to vyřeší. Takže, jak jsme vám nedávno psali, že se hackeři chystají nabourat na Justinův účet (a nejen na jeho), tak to splnili!
Všichni Justinovi fanoušci na Twitteru šílí! Už dokonce i oficiální Twitter Veva napsal, že se snaží dát vše do pořádku a prý, že jde o nějaká autorská práva.
Edite 20:21 - Teď jsem se dívala a všechny videa jsou opět zpět a to i se stejným počtem shlédnutí. Uff...tak to jsem ráda, že je vše opět v pořádku! :)

Zítra tu nejspíše nebudu!

29. srpna 2011 v 12:03 | IvankaJB |  News
Ano, už je to tak. Zítra tu nejspíše nebudu. Proč? Protože jedu do Prahy na ten křest a projekci toho DVD Justina Never Say Never. Už se vážně nemůžu dočkat.
Pojedeme brzy ráno a nevím v kolik se vrátíme. Takže nejspíše očekávejte novinky pouze od mojí co-owner ZuzQy. Možná něco přednastavím, pokud něco bude. Třeba se také vrátíme dříve a ještě tu budu i večer, ale o tom pochybuji...
Doufám, že tam nebude zakázáno fotit, abych vám sem mohla potom dát nějaké fotky. Tak kdybych se tu ještě večer neobjevila, tak se zde mějte hezky. ;) P.S. Budu se snažit ještě dnes a také na zítra něco přidat.

Twitter #2

29. srpna 2011 v 11:27 | IvankaJB |  Twitter
Dělal jsem remix s Drakem trust issues.

***

musíme to změnit. Následoval jsem tě (followed).

***

leggo

***

máš pravdu. Tu noc jsem byl trochu v šoku. Zapoměl jsme v tom momentě na spoustu věcí. DĚKUJU TI!!

***

Nebudu lhát...tu noc jsem byl překvapen. Jsem fanoušek všech těch ostatních umělců. Super a pokořil. Velmi skvělá noc. Trochu šokován.

Justin vyhrál kategorii Best Male Video na VMA 2011

29. srpna 2011 v 9:42 | IvankaJB |  Video
Konečně už jsem našla i video z předáváni ceny v kategorii Nejlepší Mužské Video, které Justin vyhrál s videoklipem U Smile. Nejlepší bylo, jak Kim Kardashian vyhlásila vítěze a hned si dal Justin se Sel pusu a objali se. :)) Justin děkoval za všechnu lásku a podporu fanoušků, jeho rodině, spolupracovníkům a samozřejmě také i Bohu.

Justin dělal Interview se Selenou na VMA 2011

29. srpna 2011 v 9:29 | IvankaJB |  Video
Justin včera také dělal speciální Interview se Sel pro MTV. I přesto, že Justin dělal rozhovor pro MTV se rozhodl zaútočit na svojí přítelkyni polibky. Vážně krásné videa, nejlepší rozhovor.. Jinak tam probírali co měl Justin na sobě a to hlavně jeho boty. Také mluvili o tom, jak se vlastně jmenuje ten Justinův had a jmenuje se Johnson. :) Justin také prozradil, že už se moc těší na vystoupení Byonce.
(druhé video v celém článku)
..................................................................................................................................
archiv | © justin-bieberfever.blog.cz | search | © 30. 5. 2010