Květen 2011

Hot or Not - Červenec

31. května 2011 v 15:39 | IvankaJB
Fotku z Hot or Not na měsíc červen jste zvolily jako Hot. V celém článku se můžete podívat na fotku a také na hlasování. Jako fotku Hot or Not na měsíc červenec jsem zvolila takovou Justinovu momentku z letadla. No, podívejte se sami. Není tam roztomilej?

Potm - Červenec

31. května 2011 v 15:26 | IvankaJB
Na fotku z Potm na měsíc červen jste vybrali fotku s č. 3. Justin je na fotce se Sel a s nějakým malým dítětem. Na fotku se můžete podívat v celém článku. Do Potm na měsíc červenec jsem vybrala jen fotky ze společné dovolené Justina se Sel. :)

Rodiče Kate a Pippy se zamilovaly do Justina

31. května 2011 v 14:15 | ZuzQa |  News
To je tedy překvapení. Michael (62) a Carole Middletonovi (56), rodiče nejsledovanějších sester v britské monarchii, uzavřeli lukrativní kontrakt s idolem dospívajících dívek Justinem Bieberem.
Na svých stránkách začali prodávat předměty s portrétem mladičkého kanadského zpěváka. Middletonovi pro Justina doslova hoří. "Dostali jsme horečku! Dospívající dívky po celém světě se do Biebera zbláznily," tvrdí rodiče Pippy (27) a vévodkyně Kate (29) na stránkách.
V nabídce je sada vybavení pro narozeninové večírky. Dychtivé puberťačky si tak na stránkách, s nimiž rodičům pomáhá i Pippa, můžou pořídit tácky, kelímky, brčka, balónky a spoustu dalších nezbytností. V pondělí však byl o zboží takový zájem, že se na web nebylo možné dostat.

Justin v pořadu "Smap"

31. května 2011 v 14:02 | ZuzQa |  Video
Během Justinovi návštěvy v Japonsku, tak také zavítal do jednoho přadu jménem Smap. Justin tam vystoupil s písničkami Never Say Never a Baby a poté udělal i interview. Zazpívaly a zatancovaly si s ním i nějací Japonci. Bylo to moc hezký :)

Justin a Selena v autě, Texas - 30. 5. '11

31. května 2011 v 13:55 | ZuzQa |  Candid
Našla jsem jednu fotku, kde je Justin se Sel v autě. Ale boužel nevím kam nebo odkud jedou, jen vím že byly ještě pořád v Texasu, možná že zrovna jeli domů :)
.................................................................................................................................
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Personal photo #43

31. května 2011 v 13:50 | ZuzQa |  Personal photo
Objevily se 4 nové osobní fotky, na prvních třech fotkách je Justin jak rybaří. A na té poslední je jak Justin masíruje Seleně nohy.
.................................................................................................................................
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Seleně opět vyhrožují fanoušci Justina!

30. května 2011 v 15:12 | IvankaJB |  News
Selena Gomez se opět stala terčem vyhrožování smrtí poté, co se objevily fotky z Havaje kde si užívala s Justinem.
Některé fanynky Sel dokonce vyhrožují smrtí! Zde jsem pro vás našla nějaké vzkazy určené pro Selenu, rozhodně si je přečtěte!
Jedna fanynka Justina napsala na Twitter Seleně: "Já tě zabiju, přísahám v Boha, že to vážně udělám!!!!''
Jiná zase slíbila: ''Pokud jsi doopravdy přítelkyně Justina, tak tě vážně zabiju! Nenávidím tě!''
Ještě jedna fanynka Justina napsala na svůj blog: ''Drž se od Justina dál! Jseš pedofilka.''
Další poznámky obsahovaly: "Selena Gomez je nebezpečně blízko k dlouhé a pomalé bolestivé smrti."
Nebo: ''Zabiju tě dnes v noci. Budu na tebe čekat pod tvojí postelí.''
Fanoušci dokonce zakládají na Facebook skupiny typu - ''Já tak nenávidím Selenu.''
Justin k tomu neměl prozatím žádný komentář.

*Vážně takové lidi nechápu. Měli by jim to snad přát ne? Měli by být šťastní, že je Justin šťastně zamilovaný. A né psát Selené výhružné vzkazy, tím nic nevyřeší. Justin to nijak měnit nebude, když už si jednou vybral svojí přitelkyni, tak to snad tak zůstane a žádné fanynky mu to nebudou kazit! Takhle dělají Justina i Sel smutnějšími! Ničemu tím nepomůžou. Akorát jejich lásku kazí. Já jim to přeju, když je Justin šťastný, tak já jsem taky. Tohle nejsou pravé fanynky Justina. Takhle se správné fanynky nechovají!

Sean Kingston leží v kritickém stavu v nemocnici!

30. května 2011 v 14:57 | IvankaJB |  News
Sean Kingston je v kritickém stavu a leží v nemocnici Miami Beach poté, co byl zraněn při nehodě, když jel na vodním skútru v neděli večer. Se Seanem na vodním skútru také jela jedna zpěvačka. Během jízdy na skútru narazily do mostu kolem 6 večerní hodiny místního času.
Spolujezdkyně Seana byla zachráněna z vody v téměř dobrém stavu. Spolujezdkyně byla převezena do nedaleké nemocnice Jackson Memorial Hospital. Sean je na tom bohužel hůř. Jeho zranění jsou tak závažné, že leží na traumatickém oddělení v nemocnici.
(více informací v celém článku)

Nový Photoshoot k parfému Someday

30. května 2011 v 14:41 | IvankaJB |  Photoshoot
Našla jsem jeden nový photoshoot, který je focen pro Justinův parfém Someday. Nevím jak se líbí vám, ale přijde mi zde Justin jako by to nebyl on. Vypadá tak trochu uměle..
.................................................................................................................................
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Justin a Sel nakupují v Arlingtonu, Texas - video

30. května 2011 v 14:02 | ZuzQa |  Video
Objevilo se i video, kde Justin se Sel šli nakupovat v Texasu. Šlo vidět, že nevědí kam mají jít, Selena se dokonce musela i někoho zeptat na cestu :)

Justin a Sel nakupují v Arlingtonu, Texas - 29. 5. '11

30. května 2011 v 13:56 | ZuzQa |  Candid
Justin se Sel byli přistiženi v nákupním centru v Texasu. Justin se setkal i se svými fanoušky.
.................................................................................................................................
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Happy Birthday My Blog! - 1. year

30. května 2011 v 0:00 | IvankaJB |  My
Ano, už to tak je. Můj blog už tu s vámi je 1 rok! A dnes 30. května 2011 slaví 1 narozeniny. Nejen, že má dnes narozeniny Justinova sestra Jazmyn, ale i tento blog. :)
Jsem strašně ráda, že už tu jsem s vámi už tak dlouho a nepřestalo mě to doposud bavit. Také pro vás už rok píšu a jsem za to ráda. Je to vážně neskutečné. Z hlavní části za to také vděčím moji spoluadmince Zuzce. Sice zde není od začátku, ale i tak mi s blogem dost pomohla. A za to jí z větší částí vděčím, děkuju. Seš skvělá. ;)
(více v celém článku)

Happy Birthday Jazmyn!

30. května 2011 v 0:00 | IvankaJB |  News
Dnes 30. května 2011 má Justinova malá nevlastní sestřička Jazmyn narozeniny! Dnes jí jsou úžasné 3 roky. A já se přidávám ke gratulaci. Přeji jí všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a cokoliv co si nejvíc přeje. :)
HAPPY BIRTHDAY JAZMYN

Justin nás má pořád rád!

29. května 2011 v 18:56 | IvankaJB |  News
Dnes v 11:00 hodin napsal Justin tohle na svůj Twitter.

___________________________________________________________
Navždy budu milovat své fanoušky. Díky vám se mi splnil můj velký sen. Nikdy neříkej nikdy - my teprve začínáme. Tolik lásky pro vás všechny.

Justin je se Selenou v Texasu!

29. května 2011 v 10:22 | IvankaJB |  News
Jak už jsem vám se přidávala fotky (ZDE), že byl Justin se Selenou v Texasu v Six Flags, tak se také zastavily u rodiny Seleny.
Selena napsala na Facebook: ''Miluji být se svou rodinou. Je to tak požehnané.''
Jak už jsem psala, Selena je z Texasu a když už byli v zábavním vodním parku, tak se rozhodla, že sebou vezme Justina a navštíví svojí rodinu. Je to od Justina hezký, že šel se Sel.
Myslím, že by se měl Justin teď vydat do Toronta, protože tam bydlí jeho malá nevlastní sestřička Jazzy s tátou Jeremym a zítra slaví narozeniny!

Nové informace o hotelu Justina a Seleny

29. května 2011 v 8:47 | IvankaJB |  News
Justin a Selena za hotel zaplatily neuvěřitlených 10.500 dolarů (180 000,-Kč).
Také to co se říkalo, že na dovolené byla s nimi Justinova matka Pattie je pravda! Viděla jsem ji na jedné fotce, když byl Justin se Sel na snídani, ale nebyla jsem si jistá jestli je to vážně ona (fotka ZDE).
Se vší pravděpodobností byl pár ubytován v hotelu Maile Suite. Tento hotel je nejluxusnějším hotelem v Maui na Havaji. Justin a Selena bydleli prý v sedmém patře hotelu.
(více informací v celém článku)

Justin už má na Twitteru přes 10 mil. Followers

29. května 2011 v 8:23 | ZuzQa |  News
Justin už dosáhl na Twitteru něco přes 10 milionů Followers (následovníků). Tohle číslo je už opravdu hodně vysoké. Zatímco Lady Gaga má 10 516 085 Followers. Takže Justinovi už jen schází půl milionu, aby předehnal tuto zpěvačku. Doufám že se mu to podaří. :)

Six Flags - Dallas, Texas; - 28. 5. '11

29. května 2011 v 8:23 | IvankaJB |  Candid
Fotky ze včerejška, když se byl Justin se Selenou podívat do Dallasu v Texasu. Objevily se zatím jen dvě fotky. Byli v Six Flags (velký vodní zábavní park).
.................................................................................................................................
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Justin a Selena, Maui, Hawaii - 26. 5. '11 - video

29. května 2011 v 8:18 | IvankaJB |  Video
Našla jsem dvě videa z televezi, kde samozřejmě řeší Justina se Selenou na dovolené na Havaji. První video je z E! News. A druhé video je z TMZ.
(druhé video v celém článku)

Justin a Sel na procházce, Maui, Hawii - 26. 5. '11

29. května 2011 v 8:12 | IvankaJB |  Candid
Objevily se asi už nejspíše poslední fotky Justina a Sel z dovolené na Havaji. Tohle jsou fotky, když se šli společně někam projít. Je vážně škoda, že jim ta dovolená tak brzy skončila. Jen je zvláštní, že se objevovali fotky jen z toho čtvrtka a z jiných dnů už ne. Nyní už jsou oba v USA. :))
.................................................................................................................................
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
..................................................................................................................................
archiv | © justin-bieberfever.blog.cz | search | © 30. 5. 2010